Kronika
Kolędowanie w panewnikach
(2012-12-28)

Niedziela 13 stycznia coraz bliżej! To dzień, w którym będziemy pielgrzymować do Panewnik na wspólne kolędowanie. Jak co roku - przy największej na Śląsku stajence - chcemy zgromadzić się razem z ministrantami naszej archidiecezji na wspólnym śpiewie kolęd i rozważaniach.

Więcej
Informacje bieżące
(2012-12-25)

Zapraszam do zapoznania się ze zmienionym planem służby w II dzień świąt Bożego Narodzenia. Tego dnia służymy dwa razy. Pierwszy raz na swojej służbie obowiązkowej, a drugi o godz. 11.30 na Mszy sprawowanej przez ks. bpa Piotra Liberę.

Więcej
Bożonarodzeniowe życzenia...
(2012-12-24)

Z okazji świąt Bożego Narodzenia życzę Wszystkim odwiedzającym naszą stronę, a szczególnie Wam Drodzy Kandydaci, Ministranci Młodsi i Starsi, Lektorzy i Kantorzy, Animatorzy, aby Jezus, Który przyszedł na świat z miłości do człowieka wyciągnął nad Wami swoją błogosławiącą dłoń.

Więcej
Spotkanie świąteczne
(2012-12-20)

Wielkimi krokami adwent zbliża się ku końcowi i dlatego jako jedna wielka wspólnota ministrantów chcemy wszyscy zasiąść do jednego stołu i razem cieszyć się z narodzin małego Jezusa. Już w najbliższą sobotę 22.12. br. o godz. 9 00 rozpoczniemy nasze świętowanie Adoracją Najświętszego Sakramentu, podczas której będzie możliwość skorzystania z przedświątecznego Sakramentu Pokuty i Pojednania.

Więcej
Listopadowa punktacja
(2012-12-19)

Po wielu długich i burzliwych debatach oraz podliczeniach, mamy w końcu wyniki listopadowej punktacji ministrantów. Walka jak zawsze była zacięta, ale jak to bywa wygrać mógł tylko jeden Chińczyk. Został nim nie kto inny, jak Krzysiu Gawlik!!!

Więcej