Kronika
Puszkarze i gazeciarze...
(2012-10-16)

Dobiegł końca miesiąc wrzesień. Był to czas powrotu do szkolnych obowiązków i stałej służby tygodniowej. Pierwsze dni w szkole niektórzy spędzili na powtórce materiału, inni na pracy. I to pracy bardzo ciężkiej. Wieść niesie, że ministranci przeszukują wszystkie hasioki w Bogucicach, a wielkie sklepy zaczynają zamykać swoje katalogi na klucz, gdyż złomiorze znów zaczęli grasować...

Więcej
Liczenie wiernych
(2012-10-14)

W najbliższą sobotę i niedzielę (20 i 21 października br.) przypada tradycyjne liczenie wiernych. Przed wybraną mszą należy być już na stanowisku co najmniej pół godziny wcześniej.

Więcej
Ministrant września!
(2012-10-05)

Nadszedł w końcu czas ogłoszenia ministranta miesiąca września! Walka jak zwykle była zażarta, pomimo trochę lżejszego traktowania z powodu różnych rotacji służby obowiązkowej - jak to zwykle bywa we wrześniu.

Więcej
Świętymi bądźcie...
(2012-10-04)

Każdy z nas jest powołany do bycia świętym i na szczęście Pan Bóg nie zostawia nas samych. Oczywistą sprawą jest, że On nam pomaga, ale również posyła do nas „specjalnych” ludzi - przykłady do naśladowania, czyli po prostu tych, którzy już są święci.

Więcej
Pierwszy tydzień października
(2012-10-02)

Zbliża się pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca, a co za tym idzie, także i szereg ważnych wydarzeń związanych z naszą osobistą formacją duchową oraz ze sprawami organizacyjnymi całej naszej wspólnoty.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 5
Ilość odwiedzin: 2688996