Kronika
Msza o powołania i spotkanie z rodzicami :)
(2013-01-28)

W najbliższy czwartek na godz. 18.00 zapraszam na Mszę świętą w intencji powołań kapłańskich zakonnych i misyjnych. Chcemy prosić Dobrego Boga, by raczył powołać z naszej wspólnoty parafialnej robotników na swoim żniwie. Po Eucharystii spotkanie z rodzicami w Sali Parafialnej.

Więcej
Wyjazd do aquaparku
(2013-01-27)

Już w najbliższą sobotę 2 lutego wyruszamy w kierunku Rudy Śląskiej na wodne szaleństwa w najnowszym kompleksie basenowym AQADROM. O niektórych atrakcjach, które na nas czekają mogliście przeczytać w jednym z wcześniejszych newsów. W rozwinięciu wiadomości przedstawiamy zróżnicowany sposób płatności za basen. Dopłacamy tylko za część podróży wynajętym autobusem, a bilet wejściowy na basen mamy za darmo! Pieniądze w kopercie przynosimy w tygodniu do szuflady Księdza do piątku włącznie!!!

Więcej
Spotkanie dekanalnych duszpasterzy ministrantów
(2013-01-25)

W najbliższą sobotę o godz. 11.00 w naszej parafii odbędzie się  spotkanie Dekanalnych Duszpasterzy Ministrantów. Na spotkaniu zostaną poruszone tematy związane m.in. z rekolekcjami wakacyjnymi ministrantów, zapisami na rekolekcje, rolą duszpasterza dekanalnego lub wyznaczonego księdza z dekanatu w tej sprawie.

Więcej
Aquadrom!
(2013-01-24)

Czas na odpoczynek po świętach, kolędach i pierwsyzm semestrze szkoły! Czas na nagrodę dla ministrantów za tworzenie pięknej wspólnoty! Zgodnie z prośbą i sugestiami ministrantów w sobotę 2 lutego br. wybieramy się do najnowszego na Śląsku kompleksu basenowego! Zmieniamy cel wyjazdu wyjazdu z kuligu  na aquadrom! Startujemy o godz. 10.00 (nie ma tego dnia zbiórki o 9.00).

Więcej
Zbiórka surowców wtórnych
(2013-01-20)

Nasze salki toną w makulaturze! :) Bardzo dobra informacja dla ministrantów, a zła dla bogucickich śmieciarzy, bo to oznacza, że wszystkie skupy makulatury zostaną zasypane gazetami, starymi książkami, zeszytami i katalogami. Jedyną nadzieją dla złomiarzy jest zbieranie puszek, bo w tym miesiącu ministranci nie mogą popisac się dużą ilością zebranego aluminium...

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 6
Ilość odwiedzin: 4259256