Kronika
Najbliższa zbióka
(2013-01-07)

W najbliższą sobotę o godz. 9.00 spotykamy się tradycyjnie na zbiórce ministranckiej. Pół godziny wcześniej będziemy mieli możliwość przynoszenia makulatury i puszek na salki. Kolejny ranking już wkrótce. Podczas zbiórki ostatnia możliwość zapisów na wspólny z rodzicami wyjazd do Panewnik na archidiecezjalne kolędowanie ministrantów.

Więcej
Bal przebierańców
(2013-01-06)

W sobotę 12 stycznia, od 11.00 do 13.30 zapraszamy ministrantów na karnawałowy - bal przebierańców! Chcemy bawić się razem z Dziećmi Maryi. Podobnie jak w ubiegłym roku nie jest to zwykła impreza, ponieważ każdy musi się przebrać - jak sama nazwa balu wskazuje.

Więcej
Urodziny ks. Jakuba Dąbrowskiego
(2013-01-05)

Ks. Jakubowi Dąbrowskiemu składamy najlepsze życzenia z okazji dzisiejszych urodzin. Dziękujemy Mu za piękną służbę Bogu i ludziom w naszym bogucickim Kościele. Jesteśmy wdzięczni za serce i dobre słowo,  które okazuje nie tylko ministrantom, ale i wszystkim z którymi się spotyka. Chcemy otoczyć Go naszą modlitwą szczególnie dzisiaj podczas Mszy świętej o godz. 17.00.

Więcej
Człowiek Roku 2012
(2013-01-04)

Drodzy Ministranci i odwiedzający naszą stronę! Zapraszamy do oddania głosu na Proboszcza Jana Morcinka w plebiscycie Człowieka Roku 2012.  Wystarczy wysłać SMS-a na numer:72355, a jako treść wpisać: DZCKAT.1 Koszt SMS-a to 2,46 z Vat. W rozwinięciu przedrukowujemy tekst z portalu Katowice naszemiasto.pl

Więcej
Nowa punktacja za grudzień...
(2013-01-03)

Grudzień to miesiąc, podczas którego wiele się dzieje. Każdy ministrant może trochę nadgonić z punktami, ale też z gorliwością w służbie. Jednak pomimo prób zdobycia przez innych tytułu Ministranta Miesiąca, po raz kolejny z rzędu zostaje nim Krzysiu Gawlik, który wyprzedził wszystkich. Serdecznie Krzysiowi gratulujemy zwycięstwa w gorliwości !!

Więcej