Kronika
Nabożeństwa wielkopostne
(2013-02-14)

Środą Popielcową wkroczyliśmy w Wielki Post. Przed nami czas refleksji, zatrzymania i dostrzeżenia miłości Boga, która dokonała się w męce Jezusa na krzyżu. Zgłębiać tajemnice naszej wiary możemy podczas tradycyjnych wielkopostnych nabożeństw: Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali. Na rozważania kolejnych stacji drogi krzyżowej zapraszamy w każdy piątek po Mszy świętej szkolnej oraz po Mszy świętej wieczornej. A na nabożeństwo Gorzkich Żali tradycyjnie w każdą niedzielę o godz. 16.00.

Więcej
Rezygnacja papieża Benedykta XVI
(2013-02-12)

Z powodu podeszłego wieku papież Benedykt XVI podjął decyzję o  rezygnacji z posługi Biskupa Rzymu, Następcy Piotra. „28 lutego 2013 roku, od godziny 20.00, rzymska stolica, Stolica św. Piotra, będzie zwolniona (sede vacante) i będzie konieczne, aby ci, którzy do tego posiadają kompetencje, zwołali Konklawe dla wyboru nowego Papieża." Pamiętajmy w modlitwie o papieżu Benedykcie i Jego Następcy.

Więcej
Nowa punktacja
(2013-02-05)

W końcu nadszedł czas na to, by wyłonić ministranta miesiąca stycznia. Porównując punktację z ubiegłego miesiąca z innymi to trochę blado to wygląda, ale myślę, że jest to spowodowane warunkami za oknem, które bardzo sprzyjają temu, że jesteśmy bardziej podatni na choroby, ja jestem tego najlepszym przykładem.

Więcej
Ferie i wyjazd do Brennej...
(2013-02-04)

Od poniedziałku 11 lutego, czyli od pierwszego dnia ferii zimowych, obowiązuje nas zmieniony plan służby. Na wybraną Mszę można się zapisać w zakrystii, pamiętając najpierw o zajmowaniu miejsc wolnych. Przez cały czas ferii „służba niedzielna” i „służba w tygodniu” zostają zawieszone, a obowiązuje tylko i wyłącznie grafik na ferie.

Więcej
Ojczyzna czyszczona z wszelkiego bruda!
(2013-02-02)

Boguciccy ministanci nie ustajut w swych dążeniach aby ojczyznje oczyśtit ze wszelkiego bruda! Jesteśmy wdzięczni robatnikom katorjet pomagajut ojczyznje! Na ordery "Złomiorz Pierwszej Klasy" zasługujet ci robatniiki, katorjet w lutym przynieślit makulaturje i puszki!

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 3
Ilość odwiedzin: 4397599