Kronika
Obecności...
(2012-11-10)

Zapraszam do zapoznania się w zakrystii z obecnościami na zbiórkach i odprawach za ostatnie dwa miesiące (wrzesień i październik).

Więcej
Wspólne zdjęcie parafian!!!
(2012-11-09)

Wszystkich biorących udział w głosowaniu na najładniejszy kościół w regionie zapraszamy na Mszę świętą o 11.30. Po niej będzie zrobione wspólne zdjęcie, które zostanie wydrukowane w „Dzienniku Zachodnim”. Jest to nagroda za wytrwałość i sumienność w głosowaniu. Przekażcie tą wiadomość innym – bo jest ona z ostatniej chwili…

Więcej
Patronalne święto...
(2012-11-07)

"Tarsycjusz" zbliża się wielkimi krokami. Nasza patronalna uroczystość już w niedzielę 25 listopada. Rozpoczniemy uroczystą Mszą świętą o godz. 18.00, a potem tradycyjna zabawa wraz z rodzicami.  W tym roku ministranci przygotowują dla nich program artystyczny

Więcej
Punktacja październikowa
(2012-11-06)

Tak oto kilka dni temu skończył się miesiąc szczególnie poświęcony Matce Bożej, czyli październik. Pewnie każdy z was nie może się doczekać, żeby dowiedzieć się kto został najlepszym ministrantem miesiąca oraz tym, który najwięcej razy był na nabożeństwach różańcowych?

Więcej
Niedziela - Święto Niepodległości
(2012-11-05)

W najbliższą niedzielę (11 listopada) przypada Święto Odzyskania Niepodległości przez Polskę. To istotna data w dziejach Polaków, dlatego po raz kolejny stańmy na wysokości zadania i pojawmy się tłumnie na mszy świętej za ojczyznę o godzinie 10:00!

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym
urodziny obchodzą:


Jakub Sak

Solenizantom życzymy
Błogosławieństwa Bożego...
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 5
Ilość odwiedzin: 2600680