Kronika
Zbiórka surowców wtórnych
(2013-01-20)

Nasze salki toną w makulaturze! :) Bardzo dobra informacja dla ministrantów, a zła dla bogucickich śmieciarzy, bo to oznacza, że wszystkie skupy makulatury zostaną zasypane gazetami, starymi książkami, zeszytami i katalogami. Jedyną nadzieją dla złomiarzy jest zbieranie puszek, bo w tym miesiącu ministranci nie mogą popisac się dużą ilością zebranego aluminium...

Więcej
Mały Gość Niedzielny, a w nim niespodzianki...
(2013-01-17)

Drodzy Ministranci, Parafianie i Odwiedzający naszą witrynę. Chcieliśmy Was bardzo serdecznie zachęcić do lektury najnowszego numeru „Małego Gościa Niedzielnego”(luty 2013 r.).  To właśnie tam znajdziecie kolejną porcję informacji z naszego Boguckiego podwórka. Przeczytacie o ministrantach Dominiku Kaszowskim, Sebastianie Nowaku i Ryszardzie Szymiku!

Więcej
Podziękowania...
(2013-01-15)

Bóg zapłać Wszystkim Ministrantom i Animatorom, a przede wszystkim Rodzicom za obecność na wspólnym panewnickim kolędowaniu i pomoc w dotarciu do celu! Dziękujemy ojcom franciszkanom za gościnność i ciepłe przyjęcie. Już wkrótce relacja fotograficzna z naszego kolędowania, które odbyło się pod przewodnictwem księdza biskupa Józefa Kupnego. Zachęcam Was do przeczytania informacji związanych z panewnickim żłóbkiem…

Więcej
Panewniki i dzwonek... :)
(2013-01-11)

Już w najbliższą niedzielę o godz. 14.00 mamy możliwość wyjazdu z placu probostwa na wspólne ministranckie kolędowanie do Panewnik. Zachęcajmy się wzajemnie, aby było nas jak najwięcej! Gdyby jeszcze znaleźli się rodzice, którzy chcieliby służyć pomocą w zawiezieniu ministrantów prosimy o kontakt poprzez zapisanie przez synów na specjalną listę w zakrystii.

Więcej
Wywiad z ks. Cezariuszem...
(2013-01-08)

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin archidiecezjalnej strony duszpasterstwa ministrantów. Możemy znaleźć tam wiele ciekawych informacji z życia ministrantów z diecezji i z życia Kościoła. Ostatnio na stronie archidiecezjalnej ukazał się wywiad z naszym opiekunem ks. Cezariuszem Walą, który w ciekawy sposób nie tylko przedstawia się archidiecezji jako nowy duszpasterz, ale również odpowiada na wiele osobistych pytań dotyczących wiary, posługi kapłańskiej, a nawet życia prywatnego.

Więcej