Kronika
Wyjazd na dekanalne rozgrywki
(2013-03-19)

W sobotę 23 marca (sobota) wyjeżdżamy na turniej, który oczywiście musimy wygrać!!! Zbiórka na probostwie o 8.20 zabieramy ze sobą: 2 bilety autobusowe na 1 miasto, legitymacje szkolną, zgodę rodziców (Przykład zgody znajduje się na końcu newsa), sprzęt do grania w piłkę (buty halowe, spodenki, podkoszulek, getry).

Więcej
Dekanalne rozgrywki - info
(2013-03-18)

23 marca br. (sobota) odbędzie się Ministrancki Dekanalny Turniej Piłki Halowej. Początek godz. 9.30 w Zespole Szkół nr 2 im. Goetla 2 w Murckach. Mecze będą rozgrywane w trzech kategoriach wiekowych: Szkoła Podstawowa, Gimnazjum i Szkoła Ponadgimnazjalna (Studenci i starsi nie mogą brać udziału w rozgrywkach). 

Więcej
Podziękowania...
(2013-03-15)

Dziękuję całej służbie liturgicznej zaangażowanej w nasze ostatnie parafialne i ministranckie wydarzenia. Najpierw tym, którzy pięknie przygotowali salki i dom pielgrzyma do przyjazdu animatorów z diecezji.

Więcej
Habemus papam!
(2013-03-13)

Mamy 266-ego biskupa Rzymu i bezpośredniego następcę papieża Benedykta XVI. W drugim dniu konklawe, w wyniku czwartego głosowania elektorzy wybrali na Sługę Sług Bożych kardynała Bergoglio.  

 

Więcej
Rankingi...
(2013-03-04)

Brawa, wzorowe robotniki! Nasze ludowe magazyny zapełniajut się w balszoj tempie. Makulaturja przykrywajet już podlogje tak, iże ludowe traktory nie mogam przejechat! U nas są robotniki, katrjet zasługujet na odznaczenia: Papierowyj Czieławiek i Puszkowyj Czieławiek.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 2
Ilość odwiedzin: 3489580