Kronika
Liczenie wiernych
(2013-03-31)

Każdego roku zgodnie z uchwałą Konferencji Episkopatu Polski prowadzone są badania praktyk religijnych tzw. „dominicantes” i „communicantes”. Odbędą się one w całej Polsce w najbliższą sobotę i niedzielę (2 i 3 kwietnia br.)

Więcej
Podziękowania...
(2013-03-30)

Dziękuję całej służbie liturgicznej za ubogacanie świętego Triduum Paschalnego swoją obecnością, modlitwą i posługą. Bóg zapłać każdemu z Was, kto w jakikolwiek sposób przyczynił się do piękna liturgii minionych dni!

Więcej
Zaproszenie na film
(2013-03-26)

W najbliższą środę 2 kwietnia o godz. 19.00 – w ramach rekolekcji ministranckich - wybieramy się na film pt.: „Syn Boży”. Mogą z nami iść nasi rodzice, rodzeństwo, przyjaciele, koledzy i koleżanki. Film będzie wyświetlany w kinie Cinema City Silesia.

Więcej
Triduum Paschalne
(2013-03-23)

Już niebawem trzy bardzo istotne dla nas dni: Wielki Czwartek, Wielki Piątek i Wielka Sobota. W zakrystii można zapisywać się już na funkcję związane z Triduum Paschalnym oraz na adoracje przy ciemnicy w Wielki Czwartek i Piątek oraz przy Bożym Grobie w Piątek wieczorem i Wielką Sobotę. Zapisujmy się jak najszybciej, ponieważ musimy dobrze się przygotować!!!

Więcej
Niedziela Palmowa
(2013-03-22)

W najbliższą niedzielę będziemy wspominać pamiątkę uroczystego wjazdu Pana Jezusa na osiołku do Jerozolimy. Z tej okazji przynosimy palmy, które będą na każdej Mszy święcone. Tradycyjnie też w Niedzielę Palmową czytamy opis Męki Pańskiej, zapraszamy do zapoznania się się z harmonogramem czytania.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 2
Ilość odwiedzin: 3483675