Kronika
Rozgrywki diecezjalne
(2013-04-06)

Już w najbliższą sobotę - 13 kwietnia br., jako wygrana drużyna ministrantów z gimnazjum naszego dekanatu stajemy do walki w rozgrywkach diecezjalnych. Zapowiada się ostra i zacięta walka. Zasady oraz harmonogram rozgrywek znajdziemy na stronie DMAK: http://www.ministranci.archidiecezja.katowice.pl/ we wiadomościach DMAK.

Więcej
Liczenie wiernych - harmonogram
(2013-04-04)

W najbliższą sobotę i niedzielę (6 i 7 kwietnia br.) przypada tradycyjne liczenie wiernych. Przed wybraną mszą należy być już na stanowisku co najmniej pół godziny wcześniej. Liczymy osobno kobiety i osobno mężczyzn (dziewczynki wliczamy do kobiet, chłopców do mężczyzn). Dokładną liczbę podajemy panu kościelnemu.

Więcej
Wiadomość z ostatniej chwili
(2013-04-02)

Zapraszamy w najbliższy I czwartek miesiąca na Mszę świętą w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych. Niestety po Mszy świetej nie odbędzie się zapowiadane spotkanie z rodzicami z powodu konwentu wielkanocnego księży naszego dekanatu.

Więcej
Wyścigowa gra roku!
(2013-04-01)

Drodzy Ministranci! Pomimo przedłużającej się zimy oraz wszechobecnego śniegu dotarł do nas wielkanocny zajączek. Przedarł się przez zaspy i śnieżne muldy… Jest to dobry znak, że chyba z ministrantami nie jest najgorzej… Dziękując za gorliwą i piękną służbę przyniósł mały podarunek dla każdego z nas… (pomimo 1 kwietnia nie jest to żart prima aprilisowy...).

Więcej
Chrystus Zmartwychwstał!
(2013-03-31)

A L L E L U J A ! Chrystus zmartwychwstał!  W Wielkanocną Uroczystość z nową mocą zabrzmi ten okrzyk, niosąc nam przesłanie NADZIEI – bo Chrystus pokonał śmierć i Zmartwychwstały żyje pośród nas. W Nim jest nadzieja chwały. Z Nim możemy przezwyciężyć każdy lęk, każdą trudność i osiągnąć  prawdziwe szczęście.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 3
Ilość odwiedzin: 3489607