Kronika
Habemus papam!
(2013-03-13)

Mamy 266-ego biskupa Rzymu i bezpośredniego następcę papieża Benedykta XVI. W drugim dniu konklawe, w wyniku czwartego głosowania elektorzy wybrali na Sługę Sług Bożych kardynała Bergoglio.  

 

Więcej
Rankingi...
(2013-03-04)

Brawa, wzorowe robotniki! Nasze ludowe magazyny zapełniajut się w balszoj tempie. Makulaturja przykrywajet już podlogje tak, iże ludowe traktory nie mogam przejechat! U nas są robotniki, katrjet zasługujet na odznaczenia: Papierowyj Czieławiek i Puszkowyj Czieławiek.

Więcej
Wielkopostne Rekolekcje Ministranckie
(2013-03-03)

Wszystkich chętnych ministrantów zapraszamy na  tradycyjne w naszej parafii Wielkopostne Rekolekcje Służby Liturgicznej. Przez trzy dni o poranku będziemy mieli okazję uczestniczyć w modlitwie brewiarzowej, a także uczestniczyć we Mszy świętej porannej lub wieczornej. Dodatkowymi punktami będą adoracja Najświętszego Sakramentu, okazja do spowiedzi świętej, konferencje i spotkania filmowe o godz. 19.00.

Więcej
Punktacja za luty...
(2013-03-02)

Nadszedł czas, by podsumować najkrótszy miesiąc w roku - luty. Tak się złożyło, że w tym miesiącu przypadły ferie zimowe w naszym województwie. Ferie jak wiadomo, to czas wolny od szkoły, ale każdy ministrant powinien pamiętać, że nie jest to czas wolny od Pana Boga. Tym bardziej, gdy mamy wolne od szkoły, od nauki, to mamy więcej czasu by poświęcić go Bogu.

Więcej
Zdjęcia z wyjazdu do Brennej
(2013-02-24)

W internecie krąży już wiele zdjęć  z ostatniej wizyty Dzieci Maryi i ministrantów w Brennej, jednak nic nie przebije ministranckiej galerii pod względem liczby zdjęć. Znajdziemy ich aż 463! Ci, którzy byli wiedzą, że to i tak tylko mały wycinek tego, co się tam działo.

Więcej