Kronika
Wyścigowa gra roku!
(2013-04-01)

Drodzy Ministranci! Pomimo przedłużającej się zimy oraz wszechobecnego śniegu dotarł do nas wielkanocny zajączek. Przedarł się przez zaspy i śnieżne muldy… Jest to dobry znak, że chyba z ministrantami nie jest najgorzej… Dziękując za gorliwą i piękną służbę przyniósł mały podarunek dla każdego z nas… (pomimo 1 kwietnia nie jest to żart prima aprilisowy...).

Więcej
Chrystus Zmartwychwstał!
(2013-03-31)

A L L E L U J A ! Chrystus zmartwychwstał!  W Wielkanocną Uroczystość z nową mocą zabrzmi ten okrzyk, niosąc nam przesłanie NADZIEI – bo Chrystus pokonał śmierć i Zmartwychwstały żyje pośród nas. W Nim jest nadzieja chwały. Z Nim możemy przezwyciężyć każdy lęk, każdą trudność i osiągnąć  prawdziwe szczęście.

Więcej
Liczenie wiernych
(2013-03-31)

Każdego roku zgodnie z uchwałą Konferencji Episkopatu Polski prowadzone są badania praktyk religijnych tzw. „dominicantes” i „communicantes”. Odbędą się one w całej Polsce w najbliższą sobotę i niedzielę (2 i 3 kwietnia br.)

Więcej
Podziękowania...
(2013-03-30)

Dziękuję całej służbie liturgicznej za ubogacanie świętego Triduum Paschalnego swoją obecnością, modlitwą i posługą. Bóg zapłać każdemu z Was, kto w jakikolwiek sposób przyczynił się do piękna liturgii minionych dni!

Więcej
Zaproszenie na film
(2013-03-26)

W najbliższą środę 2 kwietnia o godz. 19.00 – w ramach rekolekcji ministranckich - wybieramy się na film pt.: „Syn Boży”. Mogą z nami iść nasi rodzice, rodzeństwo, przyjaciele, koledzy i koleżanki. Film będzie wyświetlany w kinie Cinema City Silesia.

Więcej