Kronika
Mój Patron
(2013-05-07)

Bierzmowanie tuż tuż. Dlaczego o tym wspominam? Bo każdy bierzmowany zna swojego patrona. Ale czy ty go znasz? Jeśli odpowiedź brzmi "nie", "trochę" albo "tak i chcę o nim wiedzieć więcej!" lub po prostu doceniasz dobrze odegraną sztukę teatralną, to oferta Domu Kultury w Bogucicach jest dla Ciebie! W rozwinięciu plakat z niezbędnymi informacjami!


Więcej
Sprawy bieżące...
(2013-05-03)

Na najbliższej zbiórce - 11 maja br. o godz. 9.00 - oprócz spraw bieżących, szkoły śpiewu, spotkań w grupach i przynoszenia fantów na festyn, będziemy mogli zapisać się na wyjazd do Sopotu, który odbędzie się pod koniec sierpnia.

Więcej
Zbieramy fanty...
(2013-05-01)

Jesteśmy po spotkaniu organizacyjnym z Rodzicami, na którym poruszaliśmy m.in. organizację festynu parafialnego. Już wkrótce zamieścimy listy z zadaniami, których podjęli się rodzice.

Więcej
Liczenie wiernych
(2013-04-25)

Każdego roku zgodnie z uchwałą Konferencji Episkopatu Polski prowadzone są badania praktyk religijnych tzw. dominicantes i communicantes. Odbędą się one w całej Polsce w najbliższą sobotę i niedzielę (27 kwietnia).

Więcej
Spotkanie z rodzicami...
(2013-04-21)

Zbliża się czas festynu parafialnego oraz wyjazdów na Rekolekcje wakacyjne i do Sopotu.  Jest wiele spraw do omówienia i przemyślenia… Zapraszam Rodziców ministrantów na spotkanie organizacyjne w czwartek 25 kwietnia br. po Mszy wieczornej do Biblioteki.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 2
Ilość odwiedzin: 3489427