Kronika
O ministrantach w "Gościu Niedzielnym"
(2013-04-15)

O Duszpasterstwie Ministrantów naszej archidiecezji i zapisach na Rekolekcje ministrantów napisał „Gość Niedzielny”.  Zapraszam do najnowszego katowickiego dodatku w „GN” – oraz do wydania internetowego http://katowice.gosc.pl/doc/1522108.Wakacje-za-jedno-klikniecie Co ciekawe ilustracją artykułu stali się nasi ministranci, którzy koniecznie warci są zobaczenia w ciekawych niespotykanych dotąd odsłonach….

Więcej
Rekolekcje wakacyjne 2013
(2013-04-11)

Od kilkudziesięciu lat w naszej archidiecezji w czasie wakacji organizowane są letnie rekolekcje dla ministrantów. Także w tym roku kontynuujemy tą potrzebną i skuteczną formę formacji służby liturgicznej. W rozwinięciu przedstawiamy najwazniejsze informacje dotyczace wakacyjnych rekolekcji.

Więcej
Nowa punktacja
(2013-04-08)

Już tydzień mija, jak świętujemy zmartwychwstanie Pana Jezusa, więc już najwyższa pora, żeby podsumować miesiąc marzec w punktacji. W ten wielkopostny i świąteczny miesiąc, wielu ministrantów podciągnęło się w służbie, lecz też niestety byli i tacy co trochę zaniedbali swoje obowiązki wobec Pana Boga i wspólnoty.

Więcej
Ranking...
(2013-04-07)

Witajtje kamraty! Święta to czas, w katorim nasi towarzysze mają pełne ręki raboty. Świątecznyje katalogi i puszki coca - coli z mikołajem to wspaniała okazija na naszich kamratów. A oni wykarzystajut takie okazije. Ostanio zebralim ponad 500 kg makulaturjry i ponad 850 puszjek. Złomiorzem miesiąca został Griagorij Soboliewskij!

Więcej
Rozgrywki diecezjalne
(2013-04-06)

Już w najbliższą sobotę - 13 kwietnia br., jako wygrana drużyna ministrantów z gimnazjum naszego dekanatu stajemy do walki w rozgrywkach diecezjalnych. Zapowiada się ostra i zacięta walka. Zasady oraz harmonogram rozgrywek znajdziemy na stronie DMAK: http://www.ministranci.archidiecezja.katowice.pl/ we wiadomościach DMAK.

Więcej