Kronika
Funkcje i zadania Rodziców na festynie
(2013-05-13)

IV Festyn parafialny organizowany przez ministrantów i rodziców zbliża się wielkimi krokami! W rozwinięciu prezentujemy funkcje, które objęli Rodzice podczas tegorocznej biesiady. Na najbliższej zbiórce 18 maja br. będzie możliwość dopisania rodziców do poszczególnych zadań zarówno w okresie przygotowawczym jak i w sam dzień festynu 30 maja!

Więcej
MARK DRAMA – przedstawienie inne niż wszystkie!
(2013-05-12)

Mark Drama (adaptacja ewangelii Marka) bazuje na technikach współczesnego teatru takich jak theatre-in-the-round – akcja nie odbywa się na scenie, ale w położonym centralnie kręgu oraz na widowni, pośród publiczności. Całość składa się na niepowtarzalną możliwość osobistego doświadczenia tej historii będąc wręcz jej częścią. WSTĘP WOLNY! Więcej informacji w rozwinięciu.

Więcej
Mój Patron
(2013-05-07)

Bierzmowanie tuż tuż. Dlaczego o tym wspominam? Bo każdy bierzmowany zna swojego patrona. Ale czy ty go znasz? Jeśli odpowiedź brzmi "nie", "trochę" albo "tak i chcę o nim wiedzieć więcej!" lub po prostu doceniasz dobrze odegraną sztukę teatralną, to oferta Domu Kultury w Bogucicach jest dla Ciebie! W rozwinięciu plakat z niezbędnymi informacjami!


Więcej
Sprawy bieżące...
(2013-05-03)

Na najbliższej zbiórce - 11 maja br. o godz. 9.00 - oprócz spraw bieżących, szkoły śpiewu, spotkań w grupach i przynoszenia fantów na festyn, będziemy mogli zapisać się na wyjazd do Sopotu, który odbędzie się pod koniec sierpnia.

Więcej
Zbieramy fanty...
(2013-05-01)

Jesteśmy po spotkaniu organizacyjnym z Rodzicami, na którym poruszaliśmy m.in. organizację festynu parafialnego. Już wkrótce zamieścimy listy z zadaniami, których podjęli się rodzice.

Więcej