Kronika
Majowa punktacja
(2013-06-10)

W końcu nastał czerwiec, miesiąc zaliczeń, sesji i wszelkich poprawek w szkole, niestety na razie nie jest tak słoneczny jakbyśmy chcieli, ale na pewno Pan Bóg jeszcze obficie nas pobłogosławi ciepłem i słoneczną pogodą.

Więcej
Podziękowania za organizację festynu
(2013-06-09)

Składamy serdeczne podziękowania Wszystkim zaangażowanym w przygotowanie i organizację IV Festynu Parafialnego. Animatorom, Lektorom i Ministrantom za wielkie serce i nieocenioną pomoc. Rodzicom i Rodzeństwu ministrantów za ciekawe inicjatywy i ofiarowany czasy na przygotowanie i prowadzenie biesiady. Listę Przyjaciół Festynu prezentujemy w rozwinięciu newsa.

Więcej
Wiadomość z ostatniej chwili
(2013-06-08)

Po zasięgnięciu rady ministrantów, podtrzymujemy decyzję, że spotkanie pofestynowe, a zarazem grilla z rodzicami przekładamy na sobotę 29 czerwca w Uroczystość św. Piotra i Pawła. Więcej informacji wkrótce.

Garść informacji...
(2013-06-06)

Pojawia się dobra pogoda zadecydujemy o grillu w sobotę rano na zbiórce. A oto treść wcześniejszego newsa. Niestety w miesiącu maju i czerwcu pogoda nas nie rozpieszcza, więc jesteśmy zmuszeni przenieść nasze podsumowanie festynu, na ostatnią sobotę czerwca, czyli 29 czerwca br. w Uroczystość św. apostołów Piotra i Pawła. W ten sposób zakończymy i podsumujemy miniony rok szkolny i formacyjny. Będzie również okazja wręczyć nagrody dla zwycięzców Biegu Samarytańskiego, który odbędzie się tydzień wcześniej.

Więcej
Pielgrzymka do Gniezna
(2013-06-03)

Już za kilka dni służba liturgiczna z całej Polski wyrusza do Gniezna na V Ogólnopolską Pielgrzymkę Ministrantów i Lektorów. Również nasza diecezja będzie tam reprezentowana. Liczną grupę, z ramienia Duszpasterstwa Ministrantów Archidiecezji Katowickiej, poprowadzi ks. Bogdan Kołodziej z Głożyn.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 4
Ilość odwiedzin: 4397468