Kronika
Kolorowy Świat Disneya
(2013-05-24)

Na festynie będzie również specjalny kącik dla dzieci. Jeśli lubisz kolorować to zapraszamy Cię od 13.00 do 16.00 do specjalnego bajkowego stanowiska. W konkursie mogą brać udział nawet najmłodsze dzieci!

Więcej
Informacje festynowe o wykonawcach
(2013-05-23)

Czas Festynu 30 maja br. coraz szybciej się zbliża, więc warto, zapoznawać się z atrakcjami, które tego dnia nas czekają.... Rozpoczynamy na naszej stronie cykliczne wstawianie materiałów zwiazanych z festynem. Zachęcamy do odwiedzin i zapoznawania się z potrzebnymi informacjami :) Dzisiaj parę słów o najważniejszych wykonawcach.

Więcej
Funkcje ministrantów na Festynie
(2013-05-21)

Jak powszechnie wiadomo, ministranci wraz z rodzicami przygotowuja IV Festyn Parafialny. Jest wiele spraw za które są odpowiedzialni. Warto przypomnieć sobie lub zapoznać się z najważniejszymi funkcjami...

Więcej
Festynowa pioseneczka...
(2013-05-20)

IV Festyn Bogucicki tuż tuż… Wkrótce wszystkie szczegóły i niespodzianki zostaną wyjawione… Ale może warto cofnąć się do ubiegłego roku. Emocji wiele. Pielgrzymka do Fatimy, Santiago de Compostella, Lourdes i La Salette wygrana, ciasta i kiełbasy z grilla zjedzone... To się już nie wróci. Ale można przynajmniej przypomnieć sobie pioseneczkę z ubiegłego roku i ponucić pod nosem, by czas oczekiwania na tegoroczny festyn nam się nie dłużył…

Więcej
Kolejne rankingi...
(2013-05-17)

Rabatniki! Etat jest normalnyj miesiąc pracy bogucickijich złomiorzy! Dużo makulatury to dużyj zarobek dla wszystkich ministrantów. Najlepszym gazeciarzem okazał się Andriej Pawelskij, katorij pryniósł ponad 250 kg surjowca. Tego jest tak wiele, że on musjał dostraczit to w dwóch turach. Chwała jemu!

Więcej