Kronika
Pielgrzymka do Gniezna
(2013-06-03)

Już za kilka dni służba liturgiczna z całej Polski wyrusza do Gniezna na V Ogólnopolską Pielgrzymkę Ministrantów i Lektorów. Również nasza diecezja będzie tam reprezentowana. Liczną grupę, z ramienia Duszpasterstwa Ministrantów Archidiecezji Katowickiej, poprowadzi ks. Bogdan Kołodziej z Głożyn.

Więcej
Ogłoszenia bieżące...
(2013-06-01)

Z powodu niepewnej pogody odwołujemy dzisiejsze spotkanie pofestynowe. Planujemy je w sobotę za tydzień – jeśli poprawią się warunki atmosferyczne. Dzisiaj zapraszam na procesję teoforyczną o 16.30 w ramach oktawy po Bożym Ciele i na Apel Maryjny z ks. Arcybiskupem o godz. 20.00. Przypominam o jutrzejszej podwójnej służbie w niedzielę odpustową! Zerknijmy doplanu!

Więcej
Podziękowania i pofestynowe spotkanie...
(2013-05-31)

Drodzy Ministranci i Rodzice! Serdeczne dzięki za ogromny wysiłek włożony w przygotowanie IV Festynu Parafialnego! Po raz kolejny, poprzez Wasze zaangażowanie, udało się zintegrować naszą wspólnotę parafialną. Wiele radości przysporzyły przybyłym zbierane przez Was fanty lub przygotowane festynowe stoiska! Dziękuję Wam serdecznie, że pomimo trudnych warunków pogodowych udało się przeprowadzić wszystko na wysokim poziomie.

Więcej
Program IV Festynu Parafialnego
(2013-05-25)

W rozwinięciu przedstawiamy ramowy Program IV Festynu Parafialnego. Oczywiście tylko najważniejsze wydarzenia zostały umieszczone. Trzeba być stale na placu festynowym, bo nie wiadomo co, gdzie, kiedy  i o której... i szczęście przejdzie obok nosa...

Więcej
Kolorowy Świat Disneya
(2013-05-24)

Na festynie będzie również specjalny kącik dla dzieci. Jeśli lubisz kolorować to zapraszamy Cię od 13.00 do 16.00 do specjalnego bajkowego stanowiska. W konkursie mogą brać udział nawet najmłodsze dzieci!

Więcej