Kronika
Złomiorze....
(2013-06-18)

Witajtie! Nasz magazin uże jest pełny, a etam nie wszystko! Budjet jeszcze jedno ostatnie zbieranie złomu w tym roku - 22 czerwca! U nas jest mnogo zasobów z festynu, co obywatele przynieślit nam, aby wspomóc naszą sprawę. Chwała im za to! Te surowce budjet pomagać nam w budowaniu nowej, lepszej ojczyzny!

Więcej
"Pasowany"!
(2013-06-16)

Wczoraj (15 czerwca) w Katedrze Chrystusa Króla w Katowicach podczas Eucharystii pod przewodnictwem arcybiskupa Wiktora Skworca zostało ustanowionych wielu animatorów i kandydatów na animatorów. Mam przyjemność ogłosić, że jeden z naszych lektorów - Kamil Sojka, dołączył do grona kandydatów na animatorów! Foto w rozwinięciu!

Więcej
Majowa punktacja
(2013-06-10)

W końcu nastał czerwiec, miesiąc zaliczeń, sesji i wszelkich poprawek w szkole, niestety na razie nie jest tak słoneczny jakbyśmy chcieli, ale na pewno Pan Bóg jeszcze obficie nas pobłogosławi ciepłem i słoneczną pogodą.

Więcej
Podziękowania za organizację festynu
(2013-06-09)

Składamy serdeczne podziękowania Wszystkim zaangażowanym w przygotowanie i organizację IV Festynu Parafialnego. Animatorom, Lektorom i Ministrantom za wielkie serce i nieocenioną pomoc. Rodzicom i Rodzeństwu ministrantów za ciekawe inicjatywy i ofiarowany czasy na przygotowanie i prowadzenie biesiady. Listę Przyjaciół Festynu prezentujemy w rozwinięciu newsa.

Więcej
Wiadomość z ostatniej chwili
(2013-06-08)

Po zasięgnięciu rady ministrantów, podtrzymujemy decyzję, że spotkanie pofestynowe, a zarazem grilla z rodzicami przekładamy na sobotę 29 czerwca w Uroczystość św. Piotra i Pawła. Więcej informacji wkrótce.