Kronika
Pofestynowe spotkanie....
(2013-06-27)

Zbliża się spotkanie pofestynowe… Patrzymy z niepokojem w niebo i zastanawiamy się co przyniesie pogoda w sobotę 29 czerwca br. Ponieważ chęci spotkania są wielkie, zapraszamy rodziców i ministrantów o godz. 15.00 do salek parafialnych. Nie będzie zbiórki o 9.00!

Więcej
Podsumowanie zbiórki surowców wtórnych
(2013-06-26)

Dobiega końca rok formacyjny. Zakończyliśmy też roczną zbiórkę makulatury i puszek. W tym roku osiagnęliśmy bardzo impomujące wyniki: zebraliśmy prawie 4 tony makulatury i ponad 8 tysiecy puszek. Tak dobre rezultaty udało się uzyskać jedynie dzięli ministrantom, którzy wytrwale nosili każdą, nawet najmniejszą ilość surowców wtórnych.

Więcej
Ministranckie rekolekcje...
(2013-06-21)

Z naszej ministranckiej wspólnoty kilkanaście osób wyjeżdża na wakacyjne rekolekcje ministranckie. Jadą do pięknie położonych ośrodków w Bielsku Lipniku, Brennej Leśnicy czy Kalnej koło Żywca.

Więcej
Ostatni sprawdzian czyli…
(2013-06-20)

Choć rok szkolny już dobiega końca to czeka nas ostatni, najważniejszy test. W najbliższą sobotę 22 czerwca w ramach porannej zbiórki ministrantów, odbędzie się coroczny tzw. Ministrancki Bieg Samarytański. Co nas czeka?

Więcej
Złomiorze....
(2013-06-18)

Witajtie! Nasz magazin uże jest pełny, a etam nie wszystko! Budjet jeszcze jedno ostatnie zbieranie złomu w tym roku - 22 czerwca! U nas jest mnogo zasobów z festynu, co obywatele przynieślit nam, aby wspomóc naszą sprawę. Chwała im za to! Te surowce budjet pomagać nam w budowaniu nowej, lepszej ojczyzny!

Więcej