Kronika
Kolejne rankingi...
(2013-05-17)

Rabatniki! Etat jest normalnyj miesiąc pracy bogucickijich złomiorzy! Dużo makulatury to dużyj zarobek dla wszystkich ministrantów. Najlepszym gazeciarzem okazał się Andriej Pawelskij, katorij pryniósł ponad 250 kg surjowca. Tego jest tak wiele, że on musjał dostraczit to w dwóch turach. Chwała jemu!

Więcej
Zapraszamy znajomych na festyn!
(2013-05-15)

Serdecznie zapraszam na IV Festyn dla dzieci, który już w Uroczystość Bożego Ciała 30 maja od 13.00 do 21.00 po procesji ulicami naszej dzielnicy. Jako ministranci jesteśmy jego gospodarzami, warto więc zdradzić kilka informacji…

Więcej
Funkcje i zadania Rodziców na festynie
(2013-05-13)

IV Festyn parafialny organizowany przez ministrantów i rodziców zbliża się wielkimi krokami! W rozwinięciu prezentujemy funkcje, które objęli Rodzice podczas tegorocznej biesiady. Na najbliższej zbiórce 18 maja br. będzie możliwość dopisania rodziców do poszczególnych zadań zarówno w okresie przygotowawczym jak i w sam dzień festynu 30 maja!

Więcej
MARK DRAMA – przedstawienie inne niż wszystkie!
(2013-05-12)

Mark Drama (adaptacja ewangelii Marka) bazuje na technikach współczesnego teatru takich jak theatre-in-the-round – akcja nie odbywa się na scenie, ale w położonym centralnie kręgu oraz na widowni, pośród publiczności. Całość składa się na niepowtarzalną możliwość osobistego doświadczenia tej historii będąc wręcz jej częścią. WSTĘP WOLNY! Więcej informacji w rozwinięciu.

Więcej
Mój Patron
(2013-05-07)

Bierzmowanie tuż tuż. Dlaczego o tym wspominam? Bo każdy bierzmowany zna swojego patrona. Ale czy ty go znasz? Jeśli odpowiedź brzmi "nie", "trochę" albo "tak i chcę o nim wiedzieć więcej!" lub po prostu doceniasz dobrze odegraną sztukę teatralną, to oferta Domu Kultury w Bogucicach jest dla Ciebie! W rozwinięciu plakat z niezbędnymi informacjami!


Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym
urodziny obchodzą:


Jakub Sak

Solenizantom życzymy
Błogosławieństwa Bożego...
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 5
Ilość odwiedzin: 2600619