Kronika
Spotkanie opiekunów
(2013-08-14)

Zapraszam Animatorów i ministrantów starszych wyjeżdżających w roli pomocników lub opiekunów ministrantów do Sopotu na ostatnie spotkanie organizacyjne w poniedziałek o godz. 19.00 do salek.
 

Więcej
Służba wakacyjna...
(2013-08-13)

Ministranci, którzy nie wyjeżdżają do Sopotu proszeni są o szczególną pomoc w służbie w tym czasie. Podczas nieobecności większości ministrantów w parafii mogą wystąpić problemy z obsadą poszczególnych Mszy i nabożeństw. Zachęcamy do szczególnej gorliwości w  tym czasie.

Więcej
Zakupy na wyjazd...
(2013-08-07)

Już w najbliższą sobotę 10 sierpnia o godz. 9.00 ministrantów pozostających w parafii zapraszamy na zbiórkę. Poruszymy sprawę kart kwalifikacyjnych oraz zakupów na wakacyjny wyjazd do Sopotu.

Więcej
Karty kwalifikacyjne na wyjazd do Sopotu
(2013-08-06)

Ministranci, którzy wyjeżdżają do Sopotu proszeni są o jak najszybsze pobranie z zakrystii kart kwalifikacyjnych na wyjazd na Rekolekcje nad morzem w dniach od 20 do 28 sierpnia br. Wypełnione przez Rodziców karty przynosimy do szuflady Księdza.

Więcej
Aplikacja Responsorium na telefon!
(2013-07-31)

Wszystkim zainteresowanym ministrantom przedstawiamy specjalną aplikację na telefony z systemem Android, która zawiera melodie psalmów, aklamacji i modlitw wiernych. Jest ona przydatna dla kantorów chcących sobie poćwiczyć albo przypomnieć odpowiednie melodie. Jeśli macie taki system, to zainstalujcie sobie darmową aplikację.

Więcej