Kronika
Najbliższa zbiórka
(2013-10-09)

Już w najbliższą sobotę 12 października na zbiórce dowiemy się m.in. o tym dlaczego papież Franciszek chce zawierzyć świat 13 października Matce Bożej oraz o tym co działo się 96 lat temu w Fatimie. Spotkanie przygotują Patryk Paszko wraz z Mateuszem Wyszogrodzkim. Dodatkowo z tym tematem warto zaznajomić się czytając październikowy „Mały Gość Niedzielny”.

Więcej
I czwartek i spotkanie z rodzicami
(2013-09-30)

Serdecznie zapraszamy w najbliższy I czwartek na różaniec i Eucharystię w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych. Funkcje na Msze świętą ustala Janusz Sternal. Po Mszy świętej spotkanie organizacyjne rodziców i ministrantów w Sali parafialnej.

Więcej
Plan prowadzenia różańca.
(2013-09-27)

Jesteśmy parafią maryjną, a to zobowiązuje. Dlatego szczególnie w październiku naszą modlitwą różańcową chcemy ogarniać cały Kościół, świat, Ojczyznę, parafię i rodziny w niej mieszkające, a także wszystkie sprawy osobiste. W naszych intencjach chcemy również modlić się o pokój, wiarę i miłość wśród ludzi. Po raz kolejny zapraszamy do szczególnego włączenia się w październikową modlitwę i poprowadzenie jej przez grupy działające na terenie parafii, jak również uczniów naszych szkół. Pragniemy by byli przedstawicielami nas wszystkich.

Więcej
Październikowy Mały Gość!
(2013-09-26)

Zachęcamy do nabycia październikowego numeru Małego Gościa Niedzielnego. Znajdziemy w nim duży plakat z modlącym się z papieżem Franciszkiem (do wykorzystania np. na gazetki szkolne lub do powieszenia w pokoju), a dowiemy się m.in. o fascynującej historii dotyczącej objawień Matki Bożej w Fatimie, zobaczymy piękne fotografie np. koronę Matki Bożej z pociskiem, który ofiarował papież Jan Paweł II po zamachu, a także przeczytamy o Madzi Buczek i Podwórkowych Kołach Różańcowych dzieci.

Więcej
Podsumowanie zbiórki surowców wtórnych
(2013-09-25)

Ledwie udało się wysprzątać salki po wakacjach, a już przejście przez przedsionek jest znacząco utrodnione. To wszystko za sprawą ministrantów, którzy na pierwszą zbiórkę surowców wtórnych przynieśli ponad 1 tonę makulatury i prawie 2000 puszek.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 7
Ilość odwiedzin: 4259190