Kronika
Liczenie wiernych - harmonogram
(2013-10-18)

Zapraszam do zapoznania się z rozpiską dotyczą liczenia wiernych podczas jutrzejeszej Eucharystii. Przypominamy także o osobnym liczeniu mężczyzn i kobiet przy komunii świętej.

Więcej
Liczenie wiernych
(2013-10-16)

Każdego roku zgodnie z uchwałą Konferencji Episkopatu Polski prowadzone są badania praktyk religijnych tzw. dominicantes i communicantes. Odbędą się one w całej Polsce w najbliższą sobotę i niedzielę (19 i 20 października br.).

Więcej
Czwartkowy różaniec i niedzielne radości
(2013-10-15)

O tym co ministranci powinni mieć w planach na czwartek i niedzielę w rozwinięciu :)

Więcej
Różaniec i mecz... :)
(2013-10-14)

Już w najbliższy czwartek 17 października będziemy prowadzili różaniec jako wspólnota ministrancka. Rozważania, które będą czytali animatorzy do tajemnic światła opracował Patryk Paszko. Poszczególne „dziesiątki” będziemy mieli okazję prowadzić wszyscy. Dlatego warto przyjść szybciej, aby dokonać odpowiednich podziałów funkcji i zadań.

Więcej
Najbliższa zbiórka
(2013-10-09)

Już w najbliższą sobotę 12 października na zbiórce dowiemy się m.in. o tym dlaczego papież Franciszek chce zawierzyć świat 13 października Matce Bożej oraz o tym co działo się 96 lat temu w Fatimie. Spotkanie przygotują Patryk Paszko wraz z Mateuszem Wyszogrodzkim. Dodatkowo z tym tematem warto zaznajomić się czytając październikowy „Mały Gość Niedzielny”.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 2
Ilość odwiedzin: 3489507