Kronika
Wrześniowe Małe Goście i Informatory Ministranckie
(2013-09-11)

Ministranci, którzy byli na pielgrzymce powakacyjnej w katedrze Chrystusa Króla w Katowicach 31 sierpnia br. podczas najbliższej zbiórki będą mieli okazję odebrać swoje gratisowe numery wrześniowego Małego Gościa Niedzielnego.

Więcej
Podziekowania za pozdrowienia z wakacji
(2013-09-09)

W imieniu Kapłanów naszej parafii oraz swoim własnym dziękuję serdecznie za przesłane wakacyjne pozdrowienia od Was i Waszych Bliskich! Pozdrowienia z różnych stron Polski i świata  docierały najczęściej jako kartki pocztowe (część z nich możemy zobaczyć w zakrystii), SMS-y, e-maile czy wiadomości umieszczane na portalach społecznościowych.

Więcej
14 września - najbliższa zbiórka
(2013-09-04)

Dziękuję za pomoc w organizacji pielgrzymki ministrantów do katedry Chrystusa Króla w Katowicach w dniu 31 sierpnia br. oraz we mszy urodzinowej  za ks. Proboszcza Jana Morcinka. Jak nietrudno zauważyć rozpoczął się czas szkoły, więc warto zaplanować formację.

Więcej
Pilnie poszukiwani ojcowie :)
(2013-08-29)

Drodzy Ministranci przekażcie informację Rodzicom! Poszukujemy kilku chętnych ojców do pomocy w obsłudze dmuchanego zamku w najbliższą sobotę od 12.00 do 15.30 na placu katedry Chrystusa Króla w Katowicach podczas pielgrzymki ministrantów.

Więcej
Specjalne spotkanie w piątek o 19.00
(2013-08-28)

Drodzy Ministranci! Dziękuję serdecznie za wyjazd do Sopotu! Na pewno wiele odwiedzanych miejsc pozostanie w naszej pamięci. Tyle wspólnych przeżyć, wspomnień, modlitw… Teraz na spokojnie – jak odeśpicie – można to układać w głowie.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym
urodziny obchodzą:


Wojciech Mierzwa

Solenizantom życzymy
Błogosławieństwa Bożego...
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 4
Ilość odwiedzin: 3028851