Kronika
Październikowy Mały Gość!
(2013-09-26)

Zachęcamy do nabycia październikowego numeru Małego Gościa Niedzielnego. Znajdziemy w nim duży plakat z modlącym się z papieżem Franciszkiem (do wykorzystania np. na gazetki szkolne lub do powieszenia w pokoju), a dowiemy się m.in. o fascynującej historii dotyczącej objawień Matki Bożej w Fatimie, zobaczymy piękne fotografie np. koronę Matki Bożej z pociskiem, który ofiarował papież Jan Paweł II po zamachu, a także przeczytamy o Madzi Buczek i Podwórkowych Kołach Różańcowych dzieci.

Więcej
Podsumowanie zbiórki surowców wtórnych
(2013-09-25)

Ledwie udało się wysprzątać salki po wakacjach, a już przejście przez przedsionek jest znacząco utrodnione. To wszystko za sprawą ministrantów, którzy na pierwszą zbiórkę surowców wtórnych przynieśli ponad 1 tonę makulatury i prawie 2000 puszek.

Więcej
Zdjęcia z wyjazdu do Sopotu
(2013-09-21)

Zapraszamy Was do oglądania najnowszych zdjęć z Sopotu znajdujących się w ministranckiej galerii. Niech przypominają nam się wszystkie sytuacje, wydarzenia przeżyte na wyjeździe oraz ludzie, z którymi wspólnie podróżowaliśmy. A jest co wspominać... :)
*edit: Jeszcze więcej zdjęć! Przeżyj Sopot jeszcze raz TU

Więcej
Ostatnia zbiórka surowców wtórnych
(2013-09-15)

Drodzy ministranci! Po raz ostatni w najbliższą sobotę 21 września od godz. 8.30 będziemy mieli okazję przynieść puszki i makulaturę. Po pracowitych ostatnich latach kończymy zbiórkę surowców wtórnych.

Więcej
Aktualności ministranckie
(2013-09-14)

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z najnowszymi informacjami na naszej stronie związanymi z służbą przy ołtarzu. Warto zerknąć do służby w tygodniu i w niedzielę oraz do podstrony z podziałem na godziny i grupy niedzielne. Na najbliższe spotkania w grupach  przygotujmy historię życia błogosławionego Jose Sancheza del Rio, o którym możemy przeczytać w najnowszym „Małym Gościu Niedzielnym”.

Więcej