Kronika
Wiadomość z ostatniej chwili
(2013-06-08)

Po zasięgnięciu rady ministrantów, podtrzymujemy decyzję, że spotkanie pofestynowe, a zarazem grilla z rodzicami przekładamy na sobotę 29 czerwca w Uroczystość św. Piotra i Pawła. Więcej informacji wkrótce.

Garść informacji...
(2013-06-06)

Pojawia się dobra pogoda zadecydujemy o grillu w sobotę rano na zbiórce. A oto treść wcześniejszego newsa. Niestety w miesiącu maju i czerwcu pogoda nas nie rozpieszcza, więc jesteśmy zmuszeni przenieść nasze podsumowanie festynu, na ostatnią sobotę czerwca, czyli 29 czerwca br. w Uroczystość św. apostołów Piotra i Pawła. W ten sposób zakończymy i podsumujemy miniony rok szkolny i formacyjny. Będzie również okazja wręczyć nagrody dla zwycięzców Biegu Samarytańskiego, który odbędzie się tydzień wcześniej.

Więcej
Pielgrzymka do Gniezna
(2013-06-03)

Już za kilka dni służba liturgiczna z całej Polski wyrusza do Gniezna na V Ogólnopolską Pielgrzymkę Ministrantów i Lektorów. Również nasza diecezja będzie tam reprezentowana. Liczną grupę, z ramienia Duszpasterstwa Ministrantów Archidiecezji Katowickiej, poprowadzi ks. Bogdan Kołodziej z Głożyn.

Więcej
Ogłoszenia bieżące...
(2013-06-01)

Z powodu niepewnej pogody odwołujemy dzisiejsze spotkanie pofestynowe. Planujemy je w sobotę za tydzień – jeśli poprawią się warunki atmosferyczne. Dzisiaj zapraszam na procesję teoforyczną o 16.30 w ramach oktawy po Bożym Ciele i na Apel Maryjny z ks. Arcybiskupem o godz. 20.00. Przypominam o jutrzejszej podwójnej służbie w niedzielę odpustową! Zerknijmy doplanu!

Więcej
Podziękowania i pofestynowe spotkanie...
(2013-05-31)

Drodzy Ministranci i Rodzice! Serdeczne dzięki za ogromny wysiłek włożony w przygotowanie IV Festynu Parafialnego! Po raz kolejny, poprzez Wasze zaangażowanie, udało się zintegrować naszą wspólnotę parafialną. Wiele radości przysporzyły przybyłym zbierane przez Was fanty lub przygotowane festynowe stoiska! Dziękuję Wam serdecznie, że pomimo trudnych warunków pogodowych udało się przeprowadzić wszystko na wysokim poziomie.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym
urodziny obchodzą:


Jakub Sak

Solenizantom życzymy
Błogosławieństwa Bożego...
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 12
Ilość odwiedzin: 2600643