Kronika
Aktualności na stronie
(2013-10-31)

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z planem kolędy do świąt znajdującym się na naszej stronie. Jako ministranci macie pierwsi dostęp do tych informacji :) W najbliższym czasie pojawią się również imiona i nazwiska ministrantów idących, na daną trasę oraz w przeddzień kolęd imiona i nazwiska księży idących z wami.

Więcej
I czwartek miesiąca
(2013-10-28)

W rozwinięciu newsa przedstawiamy ministranckie funkcje na najbliższy I czwartek miesiąca, który wypada wyjątkowo 31 października (data I czwartku zawsze jest uzalezniona od przypadającego I piątku w danym miesiącu). Zapraszamy do Modlitwy w intencji powołań.

Więcej
Dekanalne rozgrywki wygrane!!!
(2013-10-27)

W sobotę 27.10.13 nasi ministranci w udział w dekanalnym turnieju piłki nożnej. Każda drużyna walczyła zaciekle aż do ostatniego gwizdka! Podstawówka i gimnazjum zdobyły pierwsze miejsce, przechodząc tym samym do rozgrywek archidiecezjalnych, a starsi wywalczyli zaszczytne drugie miejsce.

Więcej
Podziękowania ks. Czarka
(2013-10-24)

Serdecznie dziękuję za pamięć i modlitwę z okazji kolejnych urodzin... Boże błogosławieństwo w posłudze kapłańskiej jest bardzo potrzebne!   Dziękuję Księdzu Proboszczowi i pozostałym Księżom posługującym w parafii. Bóg zapłać grupom parafialnym, a zwłaszcza Wam Drodzy Ministranci, Lektorzy i Animatorzy wraz z Rodzicami!

Więcej
Rozgrywki dekanalne
(2013-10-23)

Drodzy Ministranci! Jesteśmy zaproszeni do udziału w Turnieju Piłki Halowej o najlepszą drużynę w dekanacie. Mecze będą rozgrywane w trzech kategoriach wiekowych: Szkoła Podstawowa, Gimnazjum i Szkoła Ponadgimnazjalna. Dekanalne Rozgrywki już w sobotę 26 października 2013 r. Zbiórka przy probostwie o godz. 8.00. Za turniej odpowiada Patryk Kowalski.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 8
Ilość odwiedzin: 4259216