Kronika
Ustanowienie nowych animatorów
(2013-11-24)

Na stronie internetowej Goscia niedzielnego możemy zapoznać się  z uroczystością ustanowienia nowych animatorów z dnia 23 listopada br. Mamy 76 nowych animatorów w diecezji oraz 96 kandydatów przygotowujących się do tej posługi.

Więcej
Spotkania w grupach
(2013-11-23)

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym podziałem na grupy podczas spotkań organizowanych na zbiórkach. Konkretnym zespołom przyporządkowane zostały również miejsca, które będą obowiązywały od tej pory na spotkaniach w grupach.

Więcej
Podziękowania
(2013-11-17)

Bóg zapłać Wszystkim zaangażowanym Osobom w przygotowania do Uroczystości ku czci świętego Tarsycjusza! Najpierw Rodzicom za nieustanną pomoc związaną z służbą przy ołtarzu. Bóg zapłać za pyszne wypieki i Waszą obecność, a nade wszystko za przyjęte Komunie święte za synów! Bóg zapłać animatorom i lektorom, którzy stworzyli przepiękne przedstawienie angażując w nie wszystkie swoje siły. Z lekkością i świeżością przedstawili to z czym każdy z nas zmaga się w codzienności, czyli pokusy.

Więcej
Bieżące informacje...
(2013-11-14)

Drodzy ministranci wielkie świętowanie już 16 listopada! Warto przypomnieć kilka kwestii organizacyjnych. Spotykamy się na zbiórce o godz. 9.00! Podczas zbiórki weźmiemy udział w próbie asysty, a po zbiórce okazja do spowiedzi dla ministrantów i kandydatów. Kandydaci mają swoją próbę o godz. 10.00. Mając czystą duszę nie zapomnijmy o czystym i odświętnym ubraniu wieczorem.

Więcej
Świąteczne komże
(2013-11-13)

Żwawo idą przygotowania do patronalnego święta! Animatorzy biorą udział w próbach przed przedstawieniem, ministranci przygotowują asystę, kandydaci stresują się przed przyjęciem... Czynione są także ostateczne porządki na Sali parafialnej, ale także i w zakrystii, aby uroczystość stała się prawdziwym świętowaniem. W rozwinięciu newsa zapraszam by zapoznać się z numerami świątecznych komży, które zostały przypisane ministrantom. Będziemy służyć w nich podczas najbliższego święta i innych ważanych uroczystości.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 4
Ilość odwiedzin: 4259250