Kronika
Konkurs z Dziejów Apostolskich
(2013-12-09)

Już w najbliższą sobotę konkurs z Dziejów Apostolskich! Zgodnie z zapowiedziami na zbiórkach i gazetkach ministranckich w zakrystii, spróbujemy wyłonić najlepszych znawców Nowego Testamentu. Podczas zbiórki, w poszczególnych kategoriach wiekowych, będziemy mieli okazję pisemnie wykazać się swoją wiedzą.

Więcej
Roraty 2013!!!
(2013-12-08)

Wielką naszą radością jest codzienne przeżywanie rorat. Z dumą trzeba stwierdzić, że każdego dnia ministranci tłumnie przychodzą na poranne Eucharystie! We wtorek 3 grudnia było nas najwięcej: 34 ministrantów młodszych i 8 starszych (lektorów, animatorów). Zachęcamy tych, którzy jeszcze nie byli ani razu albo niezbyt często chodzą by spróbowali swoich sił… Stojąc z zapalonymi lampionami jesteśmy podobni do tych, którzy czuwają, czyli są gotowi na spotkanie z Panem Jezusem…

Więcej
Adoracja w Panewnikach - zapowiedź
(2013-12-07)

Chociaż żyjemy jeszcze w 2013 roku warto już teraz zaplanować popołudnie 12 stycznia 2014 roku. Zapraszamy do Panewnik na Adorację służby liturgicznej przy żłóbku, a po niej  na wizytę w Planetarium Śląskim.

Więcej
Poprawki adresów i nowe zdjęcia
(2013-11-30)

W zakrystii na listach adresowych sprawdzamy swoje aktualne dane. Szczególnie ważne jest sprawdzenie adresu zamieszkania wraz z kodem pocztowym oraz datę
i miejsce urodzenia. Poprawki nanosimy czytelnie!!!

Więcej
Ustanowienie nowych animatorów
(2013-11-24)

Na stronie internetowej Goscia niedzielnego możemy zapoznać się  z uroczystością ustanowienia nowych animatorów z dnia 23 listopada br. Mamy 76 nowych animatorów w diecezji oraz 96 kandydatów przygotowujących się do tej posługi.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 2
Ilość odwiedzin: 3489552