Kronika
Świąteczne komże
(2013-11-13)

Żwawo idą przygotowania do patronalnego święta! Animatorzy biorą udział w próbach przed przedstawieniem, ministranci przygotowują asystę, kandydaci stresują się przed przyjęciem... Czynione są także ostateczne porządki na Sali parafialnej, ale także i w zakrystii, aby uroczystość stała się prawdziwym świętowaniem. W rozwinięciu newsa zapraszam by zapoznać się z numerami świątecznych komży, które zostały przypisane ministrantom. Będziemy służyć w nich podczas najbliższego święta i innych ważanych uroczystości.

Więcej
Funkcje na uroczystości patronalnej
(2013-11-11)

Uroczystość ku czci św. Tarsycjusza zbliża się wielkimi krokami. Czas zapoznać się z funkcjami wypełnianymi podczas Eucharystii oraz spotkania z Rodzicami na sali parafialnej. Próba asysty w sobotę na zbiórce o godz. 9.00.

Więcej
Zaproszenia na Tarsycjusza
(2013-11-07)

W zakrystii znajdują się zaproszenia dla rodziców na uroczystość patronalną ku czci św. Tarsycjusza na sobotę 16 listopada br. Już teraz rezerwujmy sobie czas na tą ważną uroczystość. Jak co roku podczas Eucharystii będziemy przyjmować nowych kandydatów do służby ministrantów, a także nowych lektorów. Ministranci będą mieli okazję odnowić swoje przyrzeczenia oraz w Eucharystii dziękować Bogu za kolejny rok posługi.

Więcej
Październikowa punktacja
(2013-11-05)

W końcu nadszedł czas podsumowania maryjnego miesiąca października. W tym miesiącu wielu ministrantów gorliwie uczestniczyło w pięknych nabożeństwach różańcowych, w których mogło przez wstawiennictwo Matki Bożej prosić Pana Boga o wiele łask.

Więcej
Zapisy kolędowe i inne ogłoszenia
(2013-11-03)

Zapraszam do zapisów kolędowych w zakrystii! Zapisują się tylko Ci ministranci, którzy regularnie chodzą na Msze święte i nie mają zaległości w zbiórkach. Po zapisaniu na wszystkie trasy pierwszej kartki, będą pojawiać się następne. Zapisujemy się rozsądnie, by potem niepotrzebnie nie kreślić.

Więcej