Kronika
Poprawki adresów i nowe zdjęcia
(2013-11-30)

W zakrystii na listach adresowych sprawdzamy swoje aktualne dane. Szczególnie ważne jest sprawdzenie adresu zamieszkania wraz z kodem pocztowym oraz datę
i miejsce urodzenia. Poprawki nanosimy czytelnie!!!

Więcej
Ustanowienie nowych animatorów
(2013-11-24)

Na stronie internetowej Goscia niedzielnego możemy zapoznać się  z uroczystością ustanowienia nowych animatorów z dnia 23 listopada br. Mamy 76 nowych animatorów w diecezji oraz 96 kandydatów przygotowujących się do tej posługi.

Więcej
Spotkania w grupach
(2013-11-23)

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym podziałem na grupy podczas spotkań organizowanych na zbiórkach. Konkretnym zespołom przyporządkowane zostały również miejsca, które będą obowiązywały od tej pory na spotkaniach w grupach.

Więcej
Podziękowania
(2013-11-17)

Bóg zapłać Wszystkim zaangażowanym Osobom w przygotowania do Uroczystości ku czci świętego Tarsycjusza! Najpierw Rodzicom za nieustanną pomoc związaną z służbą przy ołtarzu. Bóg zapłać za pyszne wypieki i Waszą obecność, a nade wszystko za przyjęte Komunie święte za synów! Bóg zapłać animatorom i lektorom, którzy stworzyli przepiękne przedstawienie angażując w nie wszystkie swoje siły. Z lekkością i świeżością przedstawili to z czym każdy z nas zmaga się w codzienności, czyli pokusy.

Więcej
Bieżące informacje...
(2013-11-14)

Drodzy ministranci wielkie świętowanie już 16 listopada! Warto przypomnieć kilka kwestii organizacyjnych. Spotykamy się na zbiórce o godz. 9.00! Podczas zbiórki weźmiemy udział w próbie asysty, a po zbiórce okazja do spowiedzi dla ministrantów i kandydatów. Kandydaci mają swoją próbę o godz. 10.00. Mając czystą duszę nie zapomnijmy o czystym i odświętnym ubraniu wieczorem.

Więcej