Kronika
Grudniowa punktacja
(2014-01-05)

Nadszedł Nowy Rok 2014 i udało się podsumować rok poprzedni, a przede wszystkim ostatni miesiąc w ministranckiej punktacji. Grudzień, to adwentowy miesiąc, który przede wszystkim kojarzy nam się z roratami. Wielu z nas było o poranku na roratach, niektórzy nawet na wszystkich.

Więcej
Kolędowanie i nowe legitymacje
(2014-01-02)

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Rodziców serdecznie zapraszamy na spotkanie kolędowe w poniedziałek 6 stycznia w Uroczystość Objawienia Pańskiego. Nasze spotkanie, zgodnie z sugestią ks. Proboszcza rozpoczniemy wspólnym kolędowaniem o godz. 16.00 w sali parafialnej wraz z innymi wspólnotami i bractwami.

Więcej
Noworoczne życzenia
(2014-01-01)

Droga Służbo Liturgiczna! W Nowym 2014 Roku niech Matka Najświętsza ma Was w swojej opiece! Służcie z gorliwością i radością Jezusowi przez wszystkie dni roku, a On niech Wasze serca napełnia swoim weselem. Czas ofiarowany Bogu nigdy nie będzie czasem straconym. Czas spędzony na klęczkach przyniesie Wam wiele wewnętrznej pokory i cichości. Czas ofiarowany Jezusowi może stać się momentem odpowiedzi na wiele nurtujących Was pytań.

Więcej
Msza w I czwartek miesiąca
(2014-01-01)

Serdecznie zapraszam służbę liturgiczną na Mszę świętą o powołania kapłańskie zakonne i misyjne. Spotykamy się jak zawsze w I czwartek miesiąca o godz. 18.00 na wspólnej Eucharystii, tym bardziej, że wielu ministrantów będzie tego dnia na kolędzie.

Więcej
Podsumowanie uBogiej drogi
(2013-12-28)

Z wielką radością dzielimy się z Wami informacją o zebranych grosikach podczas tegorocznych rorat odbywających się pod hasłem: „Tyle masz, ile dasz”. Dzieci podążające „Ubogą” drogą miały okazję podzielić  się swoimi oszczędnościami, a raczej zbędnymi grosikami z potrzebującymi rodzinami, opisanymi w grudniowym i styczniowym numerze Małego Gościa Niedzielnego. W sumie na roratach udało się zebrać 517,95zł.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 3
Ilość odwiedzin: 3489574