Kronika
Służba w ferie zimowe
(2014-01-12)

Od ferii zimowych, czyli od poniedziałku 20 stycznia, będziemy chodzili na służbę według planu znajdującego się w zakrystii. Zachęcamy tych, którzy są jeszcze nie wpisani, a pozostają w domach, do częstego służenia i wpisywania się.

Więcej
Wyjazd do Brennej
(2014-01-11)

Ministranci, którzy nie wyjeżdżają do Włoch mają możliwość wyjazdu do Brennej w drugim tygodniu ferii zimowych wraz z Dziećmi Maryi. Chętne osoby proszone są o kontakt z ks. opiekunem w celu odebrania karty wyjazdu. Wypełnione karty oraz 50 zł przynosimy jak najszybciej z powrotem do ks. Czarka.

Więcej
Panewniki - garść informacji
(2014-01-08)

12 stycznia o godz. 15.00 spotkamy się u ojców Franciszkanów w Panewnikach na wspólnym ministranckim kolędowaniu. Wyjeżdżamy z placu probostwa o godz. 14.00. Modlitwie będzie przewodniczył ks. Arcybiskup Wiktor Skworc, który w niedzielę 1 grudnia 2013 r. wraz biskupami Metropolii Katowickiej ogłosił Rok Rodziny.

Więcej
Włochy A. D. 2014
(2014-01-07)

Ruszyła podstrona związana z wakacyjną wyprawą ministrantów ku słonecznej Italii. Znajdziemy ją w lewym dolnym rogu w zakładce „O nas”.  Możemy zapoznać się z harmonogramem przygotowań, prowadzonych w ramach zbiórek przez ministrantów, na temat poszczególnych miast, obiektów czy świętych związanych z Rzymem i Włochami.

Więcej
Konkurs z Dziejów Apostolskich rozstrzygnięty
(2014-01-06)

Konkurs z Dziejów Apostolskich za nami. Wielu ministrantów wykazało się dużą znajomością Łukaszowej Księgi. Sam fakt jej przeczytania lub nawet zajrzenia do niej, jest już swego rodzaju zwycięstwem. Nie wiemy kiedy Boże Słowo zacznie w nas działać.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 4
Ilość odwiedzin: 3483669