Kronika
Panewniki - garść informacji
(2014-01-08)

12 stycznia o godz. 15.00 spotkamy się u ojców Franciszkanów w Panewnikach na wspólnym ministranckim kolędowaniu. Wyjeżdżamy z placu probostwa o godz. 14.00. Modlitwie będzie przewodniczył ks. Arcybiskup Wiktor Skworc, który w niedzielę 1 grudnia 2013 r. wraz biskupami Metropolii Katowickiej ogłosił Rok Rodziny.

Więcej
Włochy A. D. 2014
(2014-01-07)

Ruszyła podstrona związana z wakacyjną wyprawą ministrantów ku słonecznej Italii. Znajdziemy ją w lewym dolnym rogu w zakładce „O nas”.  Możemy zapoznać się z harmonogramem przygotowań, prowadzonych w ramach zbiórek przez ministrantów, na temat poszczególnych miast, obiektów czy świętych związanych z Rzymem i Włochami.

Więcej
Konkurs z Dziejów Apostolskich rozstrzygnięty
(2014-01-06)

Konkurs z Dziejów Apostolskich za nami. Wielu ministrantów wykazało się dużą znajomością Łukaszowej Księgi. Sam fakt jej przeczytania lub nawet zajrzenia do niej, jest już swego rodzaju zwycięstwem. Nie wiemy kiedy Boże Słowo zacznie w nas działać.

Więcej
Grudniowa punktacja
(2014-01-05)

Nadszedł Nowy Rok 2014 i udało się podsumować rok poprzedni, a przede wszystkim ostatni miesiąc w ministranckiej punktacji. Grudzień, to adwentowy miesiąc, który przede wszystkim kojarzy nam się z roratami. Wielu z nas było o poranku na roratach, niektórzy nawet na wszystkich.

Więcej
Kolędowanie i nowe legitymacje
(2014-01-02)

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Rodziców serdecznie zapraszamy na spotkanie kolędowe w poniedziałek 6 stycznia w Uroczystość Objawienia Pańskiego. Nasze spotkanie, zgodnie z sugestią ks. Proboszcza rozpoczniemy wspólnym kolędowaniem o godz. 16.00 w sali parafialnej wraz z innymi wspólnotami i bractwami.

Więcej