Kronika
Noworoczne życzenia
(2014-01-01)

Droga Służbo Liturgiczna! W Nowym 2014 Roku niech Matka Najświętsza ma Was w swojej opiece! Służcie z gorliwością i radością Jezusowi przez wszystkie dni roku, a On niech Wasze serca napełnia swoim weselem. Czas ofiarowany Bogu nigdy nie będzie czasem straconym. Czas spędzony na klęczkach przyniesie Wam wiele wewnętrznej pokory i cichości. Czas ofiarowany Jezusowi może stać się momentem odpowiedzi na wiele nurtujących Was pytań.

Więcej
Msza w I czwartek miesiąca
(2014-01-01)

Serdecznie zapraszam służbę liturgiczną na Mszę świętą o powołania kapłańskie zakonne i misyjne. Spotykamy się jak zawsze w I czwartek miesiąca o godz. 18.00 na wspólnej Eucharystii, tym bardziej, że wielu ministrantów będzie tego dnia na kolędzie.

Więcej
Podsumowanie uBogiej drogi
(2013-12-28)

Z wielką radością dzielimy się z Wami informacją o zebranych grosikach podczas tegorocznych rorat odbywających się pod hasłem: „Tyle masz, ile dasz”. Dzieci podążające „Ubogą” drogą miały okazję podzielić  się swoimi oszczędnościami, a raczej zbędnymi grosikami z potrzebującymi rodzinami, opisanymi w grudniowym i styczniowym numerze Małego Gościa Niedzielnego. W sumie na roratach udało się zebrać 517,95zł.

Więcej
Życzenia
(2013-12-25)

Z okazji świąt Bożego Narodzenia życzę Wam Drodzy Kandydaci, Ministranci Młodsi i Starsi, Lektorzy i Kantorzy, Animatorzy, aby Jezus, Który przyszedł na świat z miłości do człowieka wyciągnął nad Wami swoją błogosławiącą dłoń.

Więcej
Ważne informacje
(2013-12-20)

Już jest dostępny plan asysty podczas Pasterki. Zapraszamy do zapoznania się z funkcjami. Chętnych do asysty podczas Mszy świętej z ks. Arcybiskupem w uroczystość odpustową, w II święto, czyli w Uroczystość św. Szczepana prosimy o kontakt z Radkiem. Zerknijmy również na zmieniony plan służby w II święto.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym
urodziny obchodzą:


Wojciech Mierzwa

Solenizantom życzymy
Błogosławieństwa Bożego...
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 3
Ilość odwiedzin: 3028949