Kronika
Zbiórka makulatury
(2014-03-17)

W sobotę odbyła się długo oczekiwana zbiórka makulatury, w wyniku której przedostanie się w głąb salek graniczy z cudem. Chyba trzeba będzie pomyśleć o wylaniu betonu, bo obecne podłoże może nie wytrzymać tak wielkich obciążeń.

Więcej
Dekanalny Dzień wspólnoty
(2014-03-11)

Już w najbliższą sobotę 15 marca br. w naszej parafii odbędzie się Dekanalny Dzień Wspólnoty Ministrantów. Część najmłodszych ministrantów pojedzie do Piekar na rozgrywki, a wszyscy pozostali - w ramach zbiórki - gromadzą się na Dniu Wspólnoty..

Więcej
Rozgrywki diecezjalne - szkoła podstawowa
(2014-03-10)

Już w najbliższą sobotę najmłodsi przedstawiciele naszej  wspólnoty ministranckiej i zarazem reprezentanci dekanatu wyjeżdżają do Piekar Śląskich na rozgrywki archidiecezjalne. Spotkanie przed wyjazdem o godz. 8.30 przy probostwie. Drużyna zabiera ze sobą legitymacje, zgodę rodziców, obuwie zmienne do gry oraz mistrzowską formę :)

Więcej
III Olimpiada Liturgiczna w parafii
(2014-03-09)

W minioną sobotę mieliśmy okazję brać udział w III Olimpiadzie Liturgicznej na szczeblu parafialnym. Wielu naszych ministrantów wykazało się niezwykłą znajomością Ogólnego Wprowadzenia do Mszału Rzymskiego. Najlepsi z nich będą reprezentowali naszą parafię na Dekanalnym Dniu Wspólnoty 15 marca br.

Więcej
Punktacja za luty
(2014-03-08)

Rozpoczął się nowy miesiąc, a wraz z nim Wielki Post. Najwyższa więc pora na podsumowanie poprzedniego miesiąca - lutego w punktacji ministranckiej.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 4
Ilość odwiedzin: 3489603