Kronika
Wielkopostne rekolekcje dla ministrantw
(2014-03-23)

Zapraszam Służbę Liturgiczną parafii na Ministranckie Rekolekcje Wielkopostne. Niech będzie to czas duchowej odnowy, a zarazem kolejny dobry uczynek dany Bogu. Każdy z ministrantów znajdzie coś dla siebie.

Więcej
Rekolekcje wakacyjne ministrantów
(2014-03-22)

Serdecznie zapraszamy na stronę http://ministranci-bogucice.pl/rekolekcje/, gdzie znajdziemy formularz zapisów na wakacyjne rekolekcje służby liturgicznej. Warto dobrze zaplanować swoje wakacje, by wszystko było udane! Pierwsi ministranci już są zapisani, czekamy na następnych! Więcej informacji na najbliższej zbiórce.

Więcej
Dekanalny Dzień Wspólnoty - podsumowanie
(2014-03-21)

15 marca mieliśmy okazję gościć ministrantów z dekanatu na Ministranckim Dniu Wspólnoty. Takie spotkania pomagają zawierać nowe, ciekawe znajomości, wymieniać się doświadczeniami i po prostu miło spędzić czas.

Więcej
Książka "Pasja" wraz z Gosciem Niedzielnym
(2014-03-20)

Do najnowszego numeru „Gościa Niedzielnego” dołączona jest niezwykła książka pt.: „Pasja”. Niemiecka mistyczka Katarzyna Emmerich naznaczona stygmatami męki Pańskiej kontemplacyjnie i fizycznie przeżywała cierpienia Jezusa Chrystusa.

Więcej
Kwietniowy "Mały Gość"
(2014-03-18)

Ukazał się już kwietniowy numer „Małego Gościa Niedzielnego”, a w nim jak zawsze wiele ciekawostek! W numerze znajdziemy specjalny dodatek: kalendarz, dzięki któremu możemy odliczać dni do kanonizacji Jana Pawła II. Na każdy dzień zostało wyznaczone zadanie, zachęta lub przypomnienie pomagające także w dobrym przeżywaniu Wielkiego Postu.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 3
Ilość odwiedzin: 3489439