Kronika
Zaproszenie na film
(2014-03-26)

W najbliższą środę 2 kwietnia o godz. 19.00 – w ramach rekolekcji ministranckich - wybieramy się na film pt.: „Syn Boży”. Mogą z nami iść nasi rodzice, rodzeństwo, przyjaciele, koledzy i koleżanki. Film będzie wyświetlany w kinie Cinema City Silesia.

Więcej
Wielkopostne rekolekcje dla ministrantw
(2014-03-23)

Zapraszam Służbę Liturgiczną parafii na Ministranckie Rekolekcje Wielkopostne. Niech będzie to czas duchowej odnowy, a zarazem kolejny dobry uczynek dany Bogu. Każdy z ministrantów znajdzie coś dla siebie.

Więcej
Rekolekcje wakacyjne ministrantów
(2014-03-22)

Serdecznie zapraszamy na stronę http://ministranci-bogucice.pl/rekolekcje/, gdzie znajdziemy formularz zapisów na wakacyjne rekolekcje służby liturgicznej. Warto dobrze zaplanować swoje wakacje, by wszystko było udane! Pierwsi ministranci już są zapisani, czekamy na następnych! Więcej informacji na najbliższej zbiórce.

Więcej
Dekanalny Dzień Wspólnoty - podsumowanie
(2014-03-21)

15 marca mieliśmy okazję gościć ministrantów z dekanatu na Ministranckim Dniu Wspólnoty. Takie spotkania pomagają zawierać nowe, ciekawe znajomości, wymieniać się doświadczeniami i po prostu miło spędzić czas.

Więcej
Książka "Pasja" wraz z Gosciem Niedzielnym
(2014-03-20)

Do najnowszego numeru „Gościa Niedzielnego” dołączona jest niezwykła książka pt.: „Pasja”. Niemiecka mistyczka Katarzyna Emmerich naznaczona stygmatami męki Pańskiej kontemplacyjnie i fizycznie przeżywała cierpienia Jezusa Chrystusa.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 3
Ilość odwiedzin: 4397479