Kronika
Post w intencji pokoju na Ukrainie
(2014-02-27)

Papież Franciszek oraz Episkopat Polski zachęcają nas, aby w najbliższy piątek 28 lutego podjąć post w intencji pokoju na Ukrainie. Przypominamy sobie scenę z Ewangelii, w której apostołowie próbowali wyrzucić złego ducha, a nie potrafili tego uczynić. Wtedy Jezus im powiedział, że ten rodzaj złych duchów można wypędzić tylko postem i modlitwą.

Więcej
Harmonogram wydarzeń DMAK
(2014-02-25)

W Duszpasterstwie Ministrantów naszej Archidiecezji ciągle coś się dzieje. Dlatego przedstawiamy Wam zebrane najważniejsze wydarzenia z życia ministrantów, ułożone według dat. Zestawienie to, może ułatwić poruszanie się w gąszczu wydarzeń i spraw do załatwienia w parafiach, dekanatach i diecezji.

Więcej
Ministrancka siłownia
(2014-02-23)

Z wielką radością ogłaszamy wszystkim ministrantom, że w najbliższym czasie będzie można korzystać z siłowni umiejscowionej na naszych salkach. Do wyboru mamy m.in. następujące urządzenia: ławeczki do robienia brzuszków, profesjonalny atlas, steppery, hantle, sprężyny rozciągające. W najbliższym czasie wzbogacimy naszą siłownię o kolejne sprzęty i urządzenia. Już niedługo ministranci będą prężyć i pokazywać swoje bicepsy i tricepsy oraz wyrzeźbioną sylwetkę :)

Więcej
Asysta na I czwartek miesiąca
(2014-02-22)

W rozwinięciu prezentujemy plan asysty na I czwartek miesiąca 6 marca 2014 r. Wszystkich zapraszamy do udziału we Mszy świętej o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Tego dnia nie będzie spotkania z rodzicami.

Więcej
Korekty...
(2014-02-19)

Zapraszam do zapoznania się z korektami dokonanymi w „służbie w tygodniu”. Zostali zmienieni niektórzy grupowi, którzy nie wywiązywali się ze swoich funkcji, a w ich miejsce powołano nowych.

Więcej