Kronika
Dekanalny Dzień Wspólnoty - podsumowanie
(2014-03-21)

15 marca mieliśmy okazję gościć ministrantów z dekanatu na Ministranckim Dniu Wspólnoty. Takie spotkania pomagają zawierać nowe, ciekawe znajomości, wymieniać się doświadczeniami i po prostu miło spędzić czas.

Więcej
Książka "Pasja" wraz z Gosciem Niedzielnym
(2014-03-20)

Do najnowszego numeru „Gościa Niedzielnego” dołączona jest niezwykła książka pt.: „Pasja”. Niemiecka mistyczka Katarzyna Emmerich naznaczona stygmatami męki Pańskiej kontemplacyjnie i fizycznie przeżywała cierpienia Jezusa Chrystusa.

Więcej
Kwietniowy "Mały Gość"
(2014-03-18)

Ukazał się już kwietniowy numer „Małego Gościa Niedzielnego”, a w nim jak zawsze wiele ciekawostek! W numerze znajdziemy specjalny dodatek: kalendarz, dzięki któremu możemy odliczać dni do kanonizacji Jana Pawła II. Na każdy dzień zostało wyznaczone zadanie, zachęta lub przypomnienie pomagające także w dobrym przeżywaniu Wielkiego Postu.

Więcej
Zbiórka makulatury
(2014-03-17)

W sobotę odbyła się długo oczekiwana zbiórka makulatury, w wyniku której przedostanie się w głąb salek graniczy z cudem. Chyba trzeba będzie pomyśleć o wylaniu betonu, bo obecne podłoże może nie wytrzymać tak wielkich obciążeń.

Więcej
Dekanalny Dzień wspólnoty
(2014-03-11)

Już w najbliższą sobotę 15 marca br. w naszej parafii odbędzie się Dekanalny Dzień Wspólnoty Ministrantów. Część najmłodszych ministrantów pojedzie do Piekar na rozgrywki, a wszyscy pozostali - w ramach zbiórki - gromadzą się na Dniu Wspólnoty..

Więcej