Kronika
Poświęcenie Drogi Krzyżowej w kaplicy na cmentarzu
(2014-03-28)

Przypominamy ministrantom, że wszyscy są zaproszeni na Mszę świętą z ks. Arcybiskupem Damianem Zimoniem w najbliższy poniedziałek 31 marca o godz. 17.00.

Więcej
Zaproszenie na film
(2014-03-26)

W najbliższą środę 2 kwietnia o godz. 19.00 – w ramach rekolekcji ministranckich - wybieramy się na film pt.: „Syn Boży”. Mogą z nami iść nasi rodzice, rodzeństwo, przyjaciele, koledzy i koleżanki. Film będzie wyświetlany w kinie Cinema City Silesia.

Więcej
Wielkopostne rekolekcje dla ministrantw
(2014-03-23)

Zapraszam Służbę Liturgiczną parafii na Ministranckie Rekolekcje Wielkopostne. Niech będzie to czas duchowej odnowy, a zarazem kolejny dobry uczynek dany Bogu. Każdy z ministrantów znajdzie coś dla siebie.

Więcej
Rekolekcje wakacyjne ministrantów
(2014-03-22)

Serdecznie zapraszamy na stronę http://ministranci-bogucice.pl/rekolekcje/, gdzie znajdziemy formularz zapisów na wakacyjne rekolekcje służby liturgicznej. Warto dobrze zaplanować swoje wakacje, by wszystko było udane! Pierwsi ministranci już są zapisani, czekamy na następnych! Więcej informacji na najbliższej zbiórce.

Więcej
Dekanalny Dzień Wspólnoty - podsumowanie
(2014-03-21)

15 marca mieliśmy okazję gościć ministrantów z dekanatu na Ministranckim Dniu Wspólnoty. Takie spotkania pomagają zawierać nowe, ciekawe znajomości, wymieniać się doświadczeniami i po prostu miło spędzić czas.

Więcej