Kronika
Ostatnie miejsca na wakacyjne rekolekcje
(2014-05-10)

Drodzy Ministranci! Już tylko ostatnie miejsca zostały na wakacyjne rekolekcje służby liturgicznej! Cieszymy się, że w ostatnich dwóch latach, liczba wyjeżdżających wzrasta!

Więcej
Posługa na pielgrzymce w Piekarach
(2014-05-05)

Ministranci udający się do Piekar Śląskich na pieszą pielgrzymkę, która już 25 maja br., mają możliwość włączenia się w służbę liturgiczną na piekarskim wzgórzu. Chętni ministranci mogą pomóc w czynnościach liturgicznych w czasie pielgrzymki. Szczególnie chodzi o pomoc księżom, diakonom i akolitom rozdzielającym Komunię Świętą na kalwaryjskim wzgórzu.

Więcej
Punktacja za kwiecień
(2014-05-04)

Niedawno zakończył się kwiecień, czyli warto podsumować poprzedni miesiąc w ministranckiej punktacji. Po raz kolejny, co dla nikogo nie będzie zdziwieniem, „Ministrantem Miesiąca” został Krzysiu Gawlik. W tym roku formacyjnym, tylko raz dał Oskarowi Mullerowi „wyrwać” ten zaszczytny tytuł, a Oskar stale depcze mu po piętach.

Więcej
Liczenie wiernych
(2014-04-24)

Każdego roku zgodnie z uchwałą Konferencji Episkopatu Polski prowadzone są badania praktyk religijnych tzw. dominicantes i communicantes. Odbędą się one w całej Polsce w najbliższą sobotę i niedzielę (26 i 27 kwietnia br.)

Więcej
Sprzątanie salek
(2014-04-23)

Chociaż w najbliższą sobotę nie ma zbiórki, to niektórzy z nas spotkają się na „czynie społecznym”... Warto posprzątać nasze ministranckie salki na wiosnę. Kamil Sojka skrzętnie notuje, kto jest w kolejce do tej posługi.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 3
Ilość odwiedzin: 4397519