Kronika
Przygotowania do wyjazdu do Włoch
(2013-12-19)

Zapraszamy do zapoznania się z uzupełnionym harmonogramem zbiórek. W grafiku zostały zaznaczone dni, w których będziemy przygotowywać się do wakacyjnego wyjazdu do Włoch.

 

Więcej
"uBoga droga" - RORATY 2013
(2013-12-16)

Serdecznie zachęcamy do odwiedzin witryny Małego Gościa Niedzielnego, gdzie znajdziemy zdjęcia naszych dzieci uczęszczających na tegoroczne Roraty http://malygosc.pl/gal/spis/1810820.Katowice-Bogucice Warto kliknąć pod artykułem, że jest super (są tam oceny, które możemy wystawiać) oraz polubić go na facebooku...

Więcej
Nowe fotomontaże!
(2013-12-11)

Na naszej ministranckiej stronie umieściliśmy nowe fotomontaże, które mieliśmy okazję zobaczyć na uroczystości ku czci św. Tarsycjusza. Jak zawsze wprawiły nas w dobry humor, a jeszcze opatrzone ciekawym komentarzem pomagają zdobyć dystans do samych siebie.

Więcej
Konkurs z Dziejów Apostolskich
(2013-12-09)

Już w najbliższą sobotę konkurs z Dziejów Apostolskich! Zgodnie z zapowiedziami na zbiórkach i gazetkach ministranckich w zakrystii, spróbujemy wyłonić najlepszych znawców Nowego Testamentu. Podczas zbiórki, w poszczególnych kategoriach wiekowych, będziemy mieli okazję pisemnie wykazać się swoją wiedzą.

Więcej
Roraty 2013!!!
(2013-12-08)

Wielką naszą radością jest codzienne przeżywanie rorat. Z dumą trzeba stwierdzić, że każdego dnia ministranci tłumnie przychodzą na poranne Eucharystie! We wtorek 3 grudnia było nas najwięcej: 34 ministrantów młodszych i 8 starszych (lektorów, animatorów). Zachęcamy tych, którzy jeszcze nie byli ani razu albo niezbyt często chodzą by spróbowali swoich sił… Stojąc z zapalonymi lampionami jesteśmy podobni do tych, którzy czuwają, czyli są gotowi na spotkanie z Panem Jezusem…

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 4
Ilość odwiedzin: 2426703