Kronika
III Olimpiada Liturgiczna
(2014-06-08)

Zapraszamy na stronę „Gościa Niedzielnego”, gdzie przeczytamy o III Olimpiadzie Liturgicznej ministrantów http://katowice.gosc.pl/doc/2040848.Ministranci-znaja-liturgie Artykuł szczególnie dotyczy naszej wspólnoty, ponieważ autorem tekstu jest nasz ministrant Patryk Paszko. Zachęcamy do „lajkowania” artykułu oraz wystawienia oceny „super” pod tekstem.

Więcej
Asysta na I czwartek miesiąca
(2014-06-03)

Przypominamy, że funkcje na I czwartek są takie same jak na mszy odpustowej. Przedstawiamy listę w rozwinięciu. Po Mszy świętej spotkanie przed festynem dla rodziców. Można zabrać nożyczki, celofany, materiały ozdobne do pakowania itp. Ruszają pierwsze festynowe manufaktury, czyli prace ręczne :)

Więcej
Punktacja...
(2014-06-02)

Niedawno skończył się miesiąc maj, który jak wiemy szczególnie poświęcony jest Matce Bożej, dlatego już pora na podsumowanie i ogłoszenie kto został Ministrantem Miesiąca oraz kto najgorliwiej uczestniczył w nabożeństwach majowych.

Więcej
Taka sytuacja...
(2014-05-31)

24 maja obyła się ostatnia w tym roku szkolnym zbiórka makulatury. Nasz ministrancki przedsionek został po brzegi zapełniony wielką ilością makulatury, jaką ministranci zdołali uzbierać.

Więcej
Odpust parafialny
(2014-05-29)

Odpust parafialny już w najbliższą niedzielę 1 czerwca br. Kazania odpustowe wygłosi ks. Janusz Wilk, a sumę o 11.30 odprawi ks. abp Damian Zimoń. Będziemy mogli uczestniczyć w uroczystym wprowadzeniu relikwii św. Jana Pawła II.  Pamiętajmy również, by nie tylko nasze komże były odświętne, ale także i nasze serca. Pamiętajmy o spowiedzi świętej by móc zyskać odpust zupełny.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 5
Ilość odwiedzin: 3483570