Kronika
Punktacja za kwiecień
(2014-05-04)

Niedawno zakończył się kwiecień, czyli warto podsumować poprzedni miesiąc w ministranckiej punktacji. Po raz kolejny, co dla nikogo nie będzie zdziwieniem, „Ministrantem Miesiąca” został Krzysiu Gawlik. W tym roku formacyjnym, tylko raz dał Oskarowi Mullerowi „wyrwać” ten zaszczytny tytuł, a Oskar stale depcze mu po piętach.

Więcej
Liczenie wiernych
(2014-04-24)

Każdego roku zgodnie z uchwałą Konferencji Episkopatu Polski prowadzone są badania praktyk religijnych tzw. dominicantes i communicantes. Odbędą się one w całej Polsce w najbliższą sobotę i niedzielę (26 i 27 kwietnia br.)

Więcej
Sprzątanie salek
(2014-04-23)

Chociaż w najbliższą sobotę nie ma zbiórki, to niektórzy z nas spotkają się na „czynie społecznym”... Warto posprzątać nasze ministranckie salki na wiosnę. Kamil Sojka skrzętnie notuje, kto jest w kolejce do tej posługi.

Więcej
Życzenia świąteczne
(2014-04-20)

A L L E L U J A ! Chrystus zmartwychwstał!  W Wielkanocną Uroczystość z nową mocą zabrzmi ten okrzyk, niosąc nam przesłanie NADZIEI – bo Chrystus pokonał śmierć i Zmartwychwstały żyje pośród nas. W Nim jest nadzieja chwały. Z Nim możemy przezwyciężyć każdy lęk, każdą trudność i osiągnąć  prawdziwe szczęście.

Więcej
Asysta na Wielki Piątek
(2014-04-18)

Zachęcamy do zapoznania się z funkcjami podczas ceremonii wielkopiatkowych. Po zbiórce nastąpiły małe korekty.

Więcej