Kronika
Taka sytuacja...
(2014-05-31)

24 maja obyła się ostatnia w tym roku szkolnym zbiórka makulatury. Nasz ministrancki przedsionek został po brzegi zapełniony wielką ilością makulatury, jaką ministranci zdołali uzbierać.

Więcej
Odpust parafialny
(2014-05-29)

Odpust parafialny już w najbliższą niedzielę 1 czerwca br. Kazania odpustowe wygłosi ks. Janusz Wilk, a sumę o 11.30 odprawi ks. abp Damian Zimoń. Będziemy mogli uczestniczyć w uroczystym wprowadzeniu relikwii św. Jana Pawła II.  Pamiętajmy również, by nie tylko nasze komże były odświętne, ale także i nasze serca. Pamiętajmy o spowiedzi świętej by móc zyskać odpust zupełny.

Więcej
Poszukiwani ministranccy celebryci :)
(2014-05-28)

UWAGA! UWAGA! Poszukujemy ministrantów interesujących się rozgrywkami sportowymi, a konkretnie tegorocznym Mundialem w Brazyli. Do Piotrka Kozłowskiego i Kamila Sojki mogą zgłaszać się ministranci pragnący wskazać swoje ulubione drużyny i chcący udzielić wywiadu.

Więcej
Zbiórka zużytego sprzętu RTV i AGD
(2014-05-22)

W najbliższą niedzielę po Mszach świętych będziemy rozdawać ulotki informujące o zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, która odbędzie się w naszej parafii 30 maja o godz. 10.00 na placu przy probostwie. Zbiórka wesprze akcję „Kirche in Not”, która ma na celu pomoc ludziom żyjącym bez domu w krajach Afryki.

Więcej
Stroje festynowe dla Rodziców
(2014-05-20)

Rodzice ministrantów zainteresowani strojami festynowymi (czapka + koszulka S….) proszeni są o przekazanie w najbliższą sobotę na zbiórce 17 zł. Pani Danuta Pawelczyk przekaże pieniądze i zamówienie pani krawcowej.

Więcej