Kronika
Punktacja za czerwiec
(2014-08-05)

Już połowa wakacji za nami i coraz bliżej do utęsknionego wyjazdu do Rzymu, ale nie zapominajmy, że jeszcze nie było podsumowania w punktacji za miesiąc czerwiec... Właśnie nadeszła na to pora. Warto podsumować także cały rok formacyjny.

Więcej
Grupy na wyjeździe do Włoch
(2014-08-04)

Na wyjeździe do słonecznej Italii będą obowiązywały grupy, którymi będą opiekować się nasi Animatorzy: Janusz Sternal, Sebastian Nowak, Adrian Fiszer, Kamil Perzanowski, Ryszard Szymik i Radosław Pawluczuk. Będą mieli do pomocy swoich pomocników. Dodatkowo każda grupa będzie miła swojego wyjątkowego patrona :)

Więcej
Karty kwalifikacyjne
(2014-08-03)

Pilnie oczekuję na ministranckie karty kwalifikacyjne wyjazdu do Włoch. Przypominam ministrantom, że już dawno miały być oddane. W rozwinięciu przedstawiam nazwiska osób, które nie oddały jeszcze dokumentów!!!

Więcej
Wakacyjna służba
(2014-07-31)

Ministranci, którzy nie mieli okazji służyć w te wakacje o 6.30 zapraszamy do tej posługi. W ostatnich dniach, pojawiło się wiele „dziur” w naszym grafiku.

Więcej
Przynosimy karty na wyjazd
(2014-07-29)

Ministranci, którzy nie oddali jeszcze kart kwalifikacyjnych na wyjazd do Włoch proszeni są o jak najszybsze dostarczenie ich do księdza opiekuna. PILNE!!!

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 7
Ilość odwiedzin: 4359954