Kronika
Nasi w Małym Gościu :)
(2014-06-11)

Zachęcamy do nabycia najnowszego numeru „Małego Gościa Niedzielnego”, gdzie m.in. natrafimy na wywiad z grupą naszych dzielnych ministrantów z Bogucic :) Ciekawe wypowiedzi i świetne zdjęcia… To już kolejny raz, kiedy nasi chłopcy są opisani w wysokonakładowym czasopiśmie.

Więcej
Przygotowania do Festynu - Rodzice
(2014-06-09)

Festyn parafialny organizowany przez ministrantów i rodziców zbliża się wielkimi krokami, 19 czerwca tuż, tuż...! W rozwinięciu prezentujemy funkcje, które objęli Rodzice. Kolejnych chętnych pragnących zaangażować się w przygotowania do Biesiady zapraszamy do dołączenia się do podanych ekip.

Więcej
III Olimpiada Liturgiczna
(2014-06-08)

Zapraszamy na stronę „Gościa Niedzielnego”, gdzie przeczytamy o III Olimpiadzie Liturgicznej ministrantów http://katowice.gosc.pl/doc/2040848.Ministranci-znaja-liturgie Artykuł szczególnie dotyczy naszej wspólnoty, ponieważ autorem tekstu jest nasz ministrant Patryk Paszko. Zachęcamy do „lajkowania” artykułu oraz wystawienia oceny „super” pod tekstem.

Więcej
Asysta na I czwartek miesiąca
(2014-06-03)

Przypominamy, że funkcje na I czwartek są takie same jak na mszy odpustowej. Przedstawiamy listę w rozwinięciu. Po Mszy świętej spotkanie przed festynem dla rodziców. Można zabrać nożyczki, celofany, materiały ozdobne do pakowania itp. Ruszają pierwsze festynowe manufaktury, czyli prace ręczne :)

Więcej
Punktacja...
(2014-06-02)

Niedawno skończył się miesiąc maj, który jak wiemy szczególnie poświęcony jest Matce Bożej, dlatego już pora na podsumowanie i ogłoszenie kto został Ministrantem Miesiąca oraz kto najgorliwiej uczestniczył w nabożeństwach majowych.

Więcej