Kronika
Przynosimy karty na wyjazd
(2014-07-29)

Ministranci, którzy nie oddali jeszcze kart kwalifikacyjnych na wyjazd do Włoch proszeni są o jak najszybsze dostarczenie ich do księdza opiekuna. PILNE!!!

Więcej
Zapisy wakacyjne na służbę
(2014-07-12)

W zakrystii zostały zawieszone nowe, dalsze listy na służbę wakacyjną oraz częstościowo zostały zaktualizowane plany na stronie internetowej.

Więcej
Podziękowania po festynie
(2014-06-25)

Składamy jeszcze raz serdeczne podziękowania Wszystkim zaangażowanym w przygotowanie i organizację V Festynu Parafialnego. Szczególne podziękowania kierujemy do osób piekących ciasto i ofiarujących fanty.

Więcej
Spotkanie pofestynowe
(2014-06-21)

Bez względu na pogodę spotykamy się dzisiaj jako ministranci i rodzice na wspólnym pofestynowym  świętowaniu. Przychodzimy na godz. 16.00. Ministranci o 16.30 idą na nabożeństwo i procesję wokół kościoła. Następnie szalona zabawa!

Więcej
Festynowe podziękowania
(2014-06-20)

Składam serdeczne podziękowania Wszystkim zaangażowanym w przygotowanie i organizację V Festynu Parafialnego. Szczególnie Ministrantom za wielkie serce i nieocenioną pomoc. Rodzicom i Rodzeństwu ministrantów za ciekawe inicjatywy i ofiarowany czas na przygotowanie i prowadzenie parafialnej biesiady.

Więcej