Kronika
Zaproszenia na Tarsycjusza
(2014-11-11)

W zakrystii możemy odbierać zaproszenia na Uroczystość Patronalną Ministrantów ku czci św. Tarsycjusza, która odbędzie się w sobotę 22 listopada.

Więcej
Odbieramy papieskie błogosławieństwa
(2014-11-10)

15 listopada br. na zbiórce o godz. 9.00 będziemy mogli odbierać zamówione na pielgrzymce do Rzymu papieskie błogosławieństwa. Pocztą watykańską nadeszła długo oczekiwana przesyłka z Wiecznego Miasta.

Więcej
Spotkanie rodziców kandydatów
(2014-11-05)

Zapraszamy rodziców kandydatów na ministrantów na spotkanie organizacyjne,  w najbliższą sobotę o godz. 11.00. Chcemy zapoznać rodziców z planami służby, omówić sposób służenia w naszej parafii jak również odpowiedzieć na pytania, które rodzice mają.

Więcej
Zmiany w trasach kolędowych
(2014-11-04)

Zachęcam do zapoznania się ze zaktualizowanymi trasami kolędowymi, wypisanymi aż do 6 stycznia 2015 r. W niektórych miejscach nastąpiła zmiana osób, np. z powodu zamieszkiwania na danej trasie, gdzie indziej nowe osoby zostały dopisane. W miarę zbliżania się terminu kolędy, będą podawane również imiona i nazwiska księży odwiedzających poszczególne trasy.

Więcej
Funjcje - I czwartek miesiąca
(2014-11-02)

Zapraszamy do zapoznania się z podziałem funkcji na zbliżający się I czwartek miesiąca 16 listopada br. Zapraszamy ministrantów wraz z rodzeństwem i rodzicami do Modlitwy w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych, zwłaszcza z naszej Parafii. Po Mszy świętej nie ma spotkania z rodzicami na salkach.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 4
Ilość odwiedzin: 4397417