Kronika
Trzy podsumowania.
(2014-10-09)

Już ładnych parę dni trwa październik, miesiąc szczególnie poświęcony Maryi i różańcowi, więc najwyższa pora na parę podsumowań, a dokładnie trzy, tak jak mówi tytuł. Chodzi o podsumowanie służby wakacyjnej, całego roku formacyjnego 2013/2014 oraz miesiąca września.

Więcej
Harmonogram zbiórek
(2014-10-03)

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem zbiórek w najbliższym roku formacyjnym. Podany plan pomoże nam jeszcze efektywniej wykorzystać czas naszej sobotniej zbiórki.

Więcej
Ogłoszenia bieżące
(2014-09-30)

Ministrantów starszych i animatorów zapraszamy, 1 października, w ramach odprawy, na adorację Najświętszego Sakramentu w kościele. Będziemy spotykali się co miesiąc na modlitwie w kościele, aby ożywić naszą relację z Panem Jezusem.

Więcej
Plan prowadzenia różańca w październiku
(2014-09-27)

Zapraszamy ministrantów do włączenia się w październikową modlitwę różańcową. Różaniec będziemy odmawiać codziennie o godz. 17.15, a w soboty i niedziele o 16.15. O poprowadzenie tej modlitwy poprosiliśmy grupy działające na terenie parafii, jak również uczniów naszych szkół. Pragniemy by byli przedstawicielami nas wszystkich.

Więcej
Artyści potrzebni od zaraz!
(2014-09-25)

Powoli, lecz nieubłaganie zbliża się święto patronalne ku czci św. Tarsycjusza. Na tę okazję pragniemy sami przygotować program, dlatego prosimy wszystkich chętnych o pomoc w organizacji części artystycznej. (więcej informacji w rozwinięciu)

Więcej