Kronika
Funjcje - I czwartek miesiąca
(2014-11-02)

Zapraszamy do zapoznania się z podziałem funkcji na zbliżający się I czwartek miesiąca 16 listopada br. Zapraszamy ministrantów wraz z rodzeństwem i rodzicami do Modlitwy w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych, zwłaszcza z naszej Parafii. Po Mszy świętej nie ma spotkania z rodzicami na salkach.

Więcej
Papieskie błogosławieństwa
(2014-10-27)

Serdecznie prosimy ministrantów, którzy na pielgrzymce do Włoch zamawiali papieskie błogosławieństwa dla osób wypisanych w rozwinięciu newsa, o jak najszybszy kontakt z ks. Opiekunem. PILNE!!!

Więcej
II miejsce dla naszej witryny
(2014-10-24)

Nie wszyscy odwiedzający naszą witrynę  wiedzą, że bogucicka strona zajęła II miejsce w konkursie najatrakcyjniejszych witryn ministranckich w rankingu „Małego Gościa Niedzielnego”. W numerze październikowym pisma możemy przeczytać artykuł o nas, jak również ministrantach z Witosa, którzy zdobyli I miejsce i ministrantach ze Śremu z honorowym III miejscem.

Więcej
Plan kolędy 2014/2015
(2014-10-23)

Zapraszamy do zapoznania się z wyczekiwanym planem kolędowym 2014/2015. W zakładce "Służba" znajdującym się w panelu po lewej stronie sprawdź kiedy odwiedziny duszpasterskie będą w Twoim domu. W zakrystii w pierwszej kolejności zapisz się na swoją trasę. Poinformuj także bliskich o kolędzie.

Więcej
Podziękowanie za urodzinowe życzenia
(2014-10-21)

Serdecznie dziękuję Służbie Liturgicznej i Rodzicom Ministrantów za Mszę i ofiarowaną Komunię świętą. Bardzo dziękuję za życzenia i wszelkie wyrazy sympatii i życzliwości.

Więcej