Kronika
Podziękowania...
(2014-11-26)

Serdecznie dziękuję Służbie Liturgicznej i Rodzicom za przygotowanie ministranckiego świętowania. Dziękuję Animatorom z przygotowanie liturgii, podział funkcji i próby. Dziękuję za piękną służbę! Każdemu ministrantowi za właściwe wypełnianie swoich obowiązków.

Więcej
Tarsycjuszowe życzenia
(2014-11-23)

Drodzy Ministranci, Lektorzy, Animatorzy! Z okazji patronalnego święta pragnę życzyć Wam by św. Tarsycjusz był dla Was wzorem odwagi, zwłaszcza wtedy, gdy przyjdzie Wam dawać świadectwo o Jezusie w codzienności! Wzorem gorliwości i obowiązkowości na każdy dzień.

Więcej
Funkcje na uroczystości patronalnej (zakualizowane)
(2014-11-20)

Doroczne ministranckie świętowanie zbliża się wielkimi krokami. Zapraszamy do zapoznania się z funkcjami wykonywanymi w Uroczystość Patronalną ku czci św. Tarsycjusza, w sobotę 22 listopada br. na Mszy świętej o godz. 18.15.

Więcej
Funkcje na Mszy Świętej z okazji Jubileuszu Orkiestry (zaktualizowane)
(2014-11-20)

Zapraszamy do zapoznania się z funkcjami wykonywanymi podczas Mszy świętej, której przewodniczyć będzie ks. abp Damian Zimoń w sobotę 22 listopada br. o godz. 17.00.

Więcej
Bieżące informacje przed uroczystością patronalną
(2014-11-17)

W najbliższą środę 19 listopada br. po Mszy wieczornej, w kościele odbędzie się próba śpiewu, asysty i ustawienia przed uroczystością patronalną ku czci św. Tarsycjusza. Zostaną podane także najważniejsze informacje związane z sobotnią uroczystością.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 9
Ilość odwiedzin: 4259336