Kronika
Roraty 6.30 - start!
(2014-11-30)

Rozpoczęliśmy Adwent! Zapraszamy więc na RORATY!!! Od poniedziałku do piątku o godz. 6.30 ! Oferta tylko dla prawdziwych mężczyzn!

Więcej
Ministranci nagrodzeni przez kolegów
(2014-11-29)

Na ostatniej zbiórce przyszedł czas na kontynuację spotkań w grupach, ale również podziękowanie ministrantom za ich piękną i gorliwą służbę. Wszyscy otrzymali paczuszki ze słodyczami, czasopismami oraz ministranckimi ręczniczkami.

Więcej
Zakupów nie robię w EMPIK-u
(2014-11-28)

W dzisiejszych czasach coraz bardziej można zauważyć i odczuć z każdej strony ataki na Kościół. W wielu krajach, w tym naszym, stało się czymś bardzo popularnym wyśmiewanie i przedstawianie nas katolików z jak najgorszej strony; przekłamania i oszczerstwa są na porządku dziennym.

Więcej
Wyjście do kina, czyli „Karolina” w Światowidzie
(2014-11-27)

W najbliższą sobotę 29 listopada wraz z Dziećmi Maryi oraz Oazą wybieramy się do kina Światowid w Katowicach na film pt. „Karolina” w reżyserii Dariusza Reguckiego. O godz. 9.00 jest zbiórka, a do kina wychodzimy wspólnie o godz. 14.00. Spotykamy się przy probostwie.

Więcej
Podziękowania...
(2014-11-26)

Serdecznie dziękuję Służbie Liturgicznej i Rodzicom za przygotowanie ministranckiego świętowania. Dziękuję Animatorom z przygotowanie liturgii, podział funkcji i próby. Dziękuję za piękną służbę! Każdemu ministrantowi za właściwe wypełnianie swoich obowiązków.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 7
Ilość odwiedzin: 3483513