Kronika
Bieżące informacje przed uroczystością patronalną
(2014-11-17)

W najbliższą środę 19 listopada br. po Mszy wieczornej, w kościele odbędzie się próba śpiewu, asysty i ustawienia przed uroczystością patronalną ku czci św. Tarsycjusza. Zostaną podane także najważniejsze informacje związane z sobotnią uroczystością.

Więcej
Zaproszenia na Tarsycjusza
(2014-11-11)

W zakrystii możemy odbierać zaproszenia na Uroczystość Patronalną Ministrantów ku czci św. Tarsycjusza, która odbędzie się w sobotę 22 listopada.

Więcej
Odbieramy papieskie błogosławieństwa
(2014-11-10)

15 listopada br. na zbiórce o godz. 9.00 będziemy mogli odbierać zamówione na pielgrzymce do Rzymu papieskie błogosławieństwa. Pocztą watykańską nadeszła długo oczekiwana przesyłka z Wiecznego Miasta.

Więcej
Spotkanie rodziców kandydatów
(2014-11-05)

Zapraszamy rodziców kandydatów na ministrantów na spotkanie organizacyjne,  w najbliższą sobotę o godz. 11.00. Chcemy zapoznać rodziców z planami służby, omówić sposób służenia w naszej parafii jak również odpowiedzieć na pytania, które rodzice mają.

Więcej
Zmiany w trasach kolędowych
(2014-11-04)

Zachęcam do zapoznania się ze zaktualizowanymi trasami kolędowymi, wypisanymi aż do 6 stycznia 2015 r. W niektórych miejscach nastąpiła zmiana osób, np. z powodu zamieszkiwania na danej trasie, gdzie indziej nowe osoby zostały dopisane. W miarę zbliżania się terminu kolędy, będą podawane również imiona i nazwiska księży odwiedzających poszczególne trasy.

Więcej