Kronika
Informatory ministranckie w zakrystii
(2015-02-08)

Z zakrystii można odbierać nowe Informatory ministranckie, w których znajdziemy najważniejsze wiadomości z życia służby liturgicznej w diecezji. Zwróćmy szczególnie uwagę na informacje związane z rekolekcjami wakacyjnymi, zostały podane terminy i miejsca punktów rekolekcyjnych oraz przeznaczenie wiekowe.

Więcej
Salki w ferie...
(2015-02-06)

Ministranci chcący korzystać w drugim tygodniu ferii z salek proszeni są o przychodzenie ze swoimi legitymacjami ministranckimi. Dzwoniąc na kuchnię zostawiamy ją w zastaw. Obowiązują tylko nowe plastikowe legitymacje.

Więcej
Zimowe zabawy u św. Szczepana
(2015-02-01)

W najbliższą środę zapraszamy ministrantów do wspólnej zabawy z Dziećmi Maryi w naszym Domu Pielgrzyma. Chętni do udziału w programie „Zimowe zabawy u św. Szczepana” proszeni są o przyjście w środę 4 lutego na Mszę św. o godz. 8.00 rozpoczynającą zabawę.

Więcej
Zapisy na służbę podczas ferii
(2015-01-27)

W zakrystii można zapisywać się na służbę podczas okresu ferii zimowych. Grupy obowiązują do najbliższej niedzieli. Od poniedziałku 2 lutego, czyli od święta Matki Bożej Gromnicznej aż do niedzieli 15 lutego włącznie chodzimy na służbę wg listy zapisów.

Więcej
Korekta postawy liturgicznej...
(2015-01-24)

Od niedzieli 25 stycznia br. w naszej parafii wprowadzamy korektę jednej z niewłaściwych postaw liturgicznych w naszej parafii. Po aklamacji po Przeistoczeniu zmieniamy postawę z klęczącej na stojącą.

Więcej