Kronika
Najważniejsze informacje...
(2015-04-01)

Rozpoczynamy w całym Kościele obchody Świętego Triduum Paschalnego. Pierwsza zbiórka, na którą przychodzą wszyscy ministranci odbędzie się w czwartek o godz. 9.30, a próba obmycia nóg o godz. 9.00. Szczegółowe informacje odnośnie obchodów Triduum w rozwinięciu.

Więcej
Sprzątanie salek przed świętami
(2015-03-31)

W środę 1 kwietnia o godz. 17.00 (nie jest to żart primaaprilisowy!) zapraszamy ministrantów do sprzątania salek przed świętami. Trzeba zrobić gruntowne porządki na wiosnę!

Więcej
Projekcja filmu "Pasja"
(2015-03-30)

W Wielki Wtorek na godz. 18.45 do Biblioteki Parafialnej serdecznie zapraszamy Oazowiczów, oraz starsze Dzieci Maryi i Ministrantów na wspólne oglądanie filmu „Pasja” w reżyserii Mela Gibsona.

Więcej
Wspomnienie po Dekanalnym Dniu Wspólnoty
(2015-03-29)

W sobotę 28 marca odbył się w naszej parafii Dekanalny Dzień Wspólnoty. Gościliśmy ministrantów z parafii św. Antoniego w Dąbrówce, św. Anny w Janowie, Serca Pana Jezusa z Murcek i MB Nieustającej Pomocy z Szopienic. Podczas Dnia Wspólnoty przeżywaliśmy Eucharystię, uczestniczyliśmy w spotkaniach w grupach oraz zmagaliśmy się w konkursie wiedzy liturgicznej.

Więcej
Film "Pasja" w GN i czytanie opisu Męki Pańskiej
(2015-03-25)

Do najnowszego „Gościa Niedzielnego” dołączony jest film „Pasja” w reżyserii Mela Gibsona. To nie tylko megaproduckacja na DVD, ale przede wszystkim poruszający film inspirowany objawieniami bł. Katarzyny Emmerich, ukazujący niezwykle realistycznie mękę i śmierć Jezusa.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 5
Ilość odwiedzin: 4259197