Kronika
Po diakonacie...
(2015-03-08)

W sobotę, 7 marca 2015 roku w ramach zbiórki wybraliśmy na święcenia diakonatu. Szybkim krokiem dotarliśmy się do kościoła pw. świętego Piotra i świętego Pawła przy ulicy Mikołowskiej - pierwszej katedry diecezji katowickiej.

Więcej
Rekolekcje wakacyjne
(2015-03-07)

Rozpoczęły się zapisy na wakacyjne rekolekcje ministranckie naszej diecezji. Warto porozmawiać z kolegami i wspólnie z nimi zapisać się na turnus w konkretnej kategorii wiekowej. Sprawdzić dostępność miejsc oraz dokonać zapisu możesz tutaj .

Więcej
Msza w I czwartek miesiaca
(2015-03-03)

W tym tygodniu obchodzimy I czwartek, piątek i I sobotę miesiąca. Z tej okazji – jak co miesiąc zapraszamy na mszę świętą pierwszo czwartkową w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych. Po Eucharystii spotkanie z rodzicami w sali parafialnej.

Punktacja - luty
(2015-03-02)

Rozpoczął się miesiąc marzec, jednak powspominamy poprzedni miesiąc - luty, bo oczywiście będzie mowa punktacji i damy odpowiedź na bardzo ważne pytanie: kto został Ministrantem Miesiąca. Serdecznie zapraszam do rozwinięcia.

Więcej
3 dniowe rekolekcje dla nas...
(2015-03-01)

W dniach od 2 do 4 marca 2015 roku (poniedziałek - środa) w naszej parafii ministranci będą przeżywać swoje rekolekcje. Przez trzy kolejne dni zapraszamy o 6.00 rano na modlitwę brewiarzową, a po południu spotkania tematyczne. Każdego dnia starjmy się ofiarować Eucharystię w intencji postanowień wielkopostnych.

Więcej