Kronika
Konkurs fotograficzny!!!
(2015-04-25)

Serdecznie zapraszamy ministrantów i parafian do udziału w konkursie fotograficznym organizowanym przez naszą parafię. Konkurs pięknie wpisuje się w oczekiwanie boguciczan na ogłoszenie sanktuarium bazyliką. Przeczytajcie regulamin i zabierajcie się za robienie zdjęć. Naprawdę warto!

Więcej
Śluby - podział asyst
(2015-04-20)

W najbliższych miesiącach w parafii wiele par narzeczeńskich będzie przyjmowało sakrament małżeństwa. Jako ministranci chcemy towarzyszyć im w tej podniosłej chwili. Zapraszamy więc na śluby. Wprowadzamy zmianę w sposobie zapisów. Od najbliższych Mszy będziemy służyli alfabetycznie. W rozwinięciu lista ministrantów, którzy są zapisani na śluby i Msze nadzwyczajne do końca roku szkolnego.

Więcej
Apele Maryjne i Wspólnotowy brewiarz
(2015-04-15)

Drodzy ministranci! Od najbliższej soboty wznawiamy Apele Maryjne o godz. 20.00. Warto polecać swoje intencje i sprawy za przyczyną Matki Najświętszej. Modlitwą pragniemy otoczyć także intencje pielgrzymów przybywających do naszego sanktuarium oraz przygotowania do ogłoszenia naszej świątyni bazyliką.

Więcej
Liczenie wiernych
(2015-04-08)

Każdego roku zgodnie z uchwałą Konferencji Episkopatu Polski prowadzone są badania praktyk religijnych tzw. dominicantes i communicantes. Odbędą się one w całej Polsce w najbliższą sobotę i niedzielę (11 i 12 kwietnia br.)

Więcej
Podziękowania...
(2015-04-05)

Dziękuję Wszystkim Ministrantom, Lektorom, Nadzwyczajnym Szafarzom Komunii Świętej za zaangażowanie i przygotowanie Triduum Paschalnego.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 5
Ilość odwiedzin: 4397554