Kronika
Wspomnienie po Dekanalnym Dniu Wspólnoty
(2015-03-29)

W sobotę 28 marca odbył się w naszej parafii Dekanalny Dzień Wspólnoty. Gościliśmy ministrantów z parafii św. Antoniego w Dąbrówce, św. Anny w Janowie, Serca Pana Jezusa z Murcek i MB Nieustającej Pomocy z Szopienic. Podczas Dnia Wspólnoty przeżywaliśmy Eucharystię, uczestniczyliśmy w spotkaniach w grupach oraz zmagaliśmy się w konkursie wiedzy liturgicznej.

Więcej
Film "Pasja" w GN i czytanie opisu Męki Pańskiej
(2015-03-25)

Do najnowszego „Gościa Niedzielnego” dołączony jest film „Pasja” w reżyserii Mela Gibsona. To nie tylko megaproduckacja na DVD, ale przede wszystkim poruszający film inspirowany objawieniami bł. Katarzyny Emmerich, ukazujący niezwykle realistycznie mękę i śmierć Jezusa.

Więcej
Dekanalny Dzień Wspólnoty
(2015-03-24)

Jako gospodarze – zgodnie z zapowiedziami - organizujemy w najbliższą sobotę 28 marca 2015 r. w naszej parafii Dekanalny Dzień Skupienia. Czeka wiele atrakcji na wszystkich uczestników zarówno z naszej parafii jak i dekanatu.

Więcej
Zwiastowanie Pańskie 25 XII 2015
(2015-03-23)

W uroczystość Zwiastowania Pańskiego – 25 marca br. jesteśmy zaproszeni na Mszę świętą o godz. 18.00 pod przewodnictwem ks. biskupa Marka Szkudło. Będziemy wykonywać dodatkowe funkcje, dlatego prosimy ministrantów o wcześniejsze przybycie. Ministrantów starszych i animatorów zapraszamy już na 17.00 na nabożeństwo z udziałem ks. biskupa.

Więcej
Asysty i plany na Triduum
(2015-03-22)

W zakrystii możemy zapisywać się na posługi podczas Wielkiego Tygodnia. Zorientujmy się w naszych domach, czy zostajemy na święta w parafii, czy też nas nie będzie. Chcemy dobrze zaplanować zbliżający się czas świętowania.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym
urodziny obchodzą:


Wojciech Mierzwa

Solenizantom życzymy
Błogosławieństwa Bożego...
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 4
Ilość odwiedzin: 3028892