Kronika
Betlejem w Spodku - koncert
(2015-01-01)

W związku z dużym zainteresowaniem naszych parafian koncertem pt.: "Betlejem w Spodku", który odbędzie się 6 stycznia br. o godz. 18.00, udało się otrzymać dodatkowe bilety. Można je nabyć w kiosku parafialnym oraz u ks. Cezariusza Wali. 

Więcej
Okazja na koniec roku :)
(2014-12-30)

Wyjątkowa oferta tylko dla ministrantów często odwiedzających naszą stronę. Ci, którzy pragną filmowo zakończyć stary rok, zaproszeni są 31 grudnia do kina Cinema City na film Hobbit 3D. Zbiórka przed kasami kina w Silesia City Center o godz. 9.45. Cena biletu i okularów 1 zł. :)

Więcej
Nowe fotografie w galerii...
(2014-12-27)

Zachęcamy do zerknięcia na najnowsze zdjęcia w galerii ministranckiej. Oprócz fotografii z Pasterki oraz Sumy odpustowej znajdziemy bogatą dokumentację fotograficzną ministranckiego spotkania świątecznego.

Więcej
Świąteczne komże
(2014-12-23)

Podczas najbliższych uroczystosci będziemy służyli w komżach świątecznych. W niektórych przypadkach numeracja została zmieniona. Zapraszamy do zapoznania się z nowym przyporządkowaniem numerów.

Więcej
Asysty świąteczne
(2014-12-22)

Zapraszamy do zapoznania się z asystami na najbliższe świąteczne dni. Przypominamy, że w Odpust Parafialny służymy dwa razy. Na najbliższych uroczystościach służymy w komżach świątecznych.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 4
Ilość odwiedzin: 2502107