Kronika
Lista osób wyjeżdżających do Warszawy
(2015-06-15)

Po pracowitym okresie przygotowań do ogłoszenia naszego kościoła bazyliką, zbliża się czas wyjazdu ministrantów do Warszawy. W rozwinięciu przedstawiamy listę osób wyjeżdżających. Pieniądze za wyjazd przynosimy na nabliższą zbiórkę w sobotę 20 czerwca br.

Więcej
Festynowe podziękowania...
(2015-06-11)

Dziękujemy serdecznie Parafianom i Gościom za udział w VI Festynie Parafialnym! Po raz kolejny udało się nam spotkać na wspólnej zabawie i świętowaniu! Cieszymy się, że parafialny festyn odbił się po raz kolejny, bardzo pozytywnym echem w naszej dzielnicy.

Więcej
Tydzień pastoralno – duszpasterski
(2015-06-10)

Serdecznie zapraszamy do udziału w Tygodniu pastoralno – duszpasterskim, który będzie nas przygotowywał do ustanowienia naszego kościoła sanktuaryjnego Bazyliką Mniejszą.

Więcej
Najważniejsze informacje...
(2015-06-09)

Serdecznie zapraszamy ministrantów w najbliższą sobotę na godz. 9.00 na zbiórkę. Będziemy poruszać m.in. sprawy związane z przygotowaniem do uroczystości ogłoszenia naszego sanktuarium bazyliką oraz najważniejsze Informacje o wyjeździe do Warszawy (będzie również ostatnia możliwość zapisania się na wyjazd).

Więcej
Asysta odpustowa
(2015-06-05)

Przedstawiamy plan asysty na odpust parafialny, który już w najbliższą niedzielę. Uroczysta suma odpustowa z procesją dookoła kościoła po Mszy świętej o godz. 11.30. Tego dnia służymy dwa razy.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 3
Ilość odwiedzin: 4397620