Kronika
Zapisy na dalszą część wakacji
(2015-07-17)

W zakrystii zostały umieszczone najnowsze plany wakacyjne. Mamy możliwość zapisów na drugą część wakacji i początku roku, kiedy nie ma jeszcze ustalonych grup. Przypominamy ministrantom, którzy pozostają w domach o gorliwej służbie.

Więcej
Pielgrzymka ministrantów do katedry
(2015-07-14)

W naszych wakacyjnych planach nie zapomnijmy zarezerwować sobie daty 29 sierpnia br. To czas ministranckiej powakacyjnej pielgrzymki. W rocznicę 90 lat istnienia diecezji, naszą pielgrzymkę rozpoczniemy od kościoła św. apostołów Piotra i Pawła w Katowicach.

Więcej
Służba wakacyjna
(2015-06-28)

W zakrystii znajdziemy listy zapisów na służbę wakacyjną. Od poniedziałku 29 czerwca przestają obowiązywać plany służby w tygodniu i w niedzielę. Służymy tylko i wyłącznie według grafików wakacyjnych.

Więcej
Zdjęcia z Nuncjuszem
(2015-06-27)

Serdecznie zapraszamy ministrantów, którzy byli na wyjeździe w Warszawie, do zabierania z zakrystii pamiątkowych zdjęć z arcybiskupem Celestino Migliore. Możemy też na gazetce w zakrystii zobaczyć wiele fotografii z tego wyjazdu.

Więcej
Warszawa 2 i 3 dzień - na gorąco
(2015-06-24)

We wtorek wstaliśmy skoro świt, aby udać się na zwiedzanie Warszawy. Najpierw zobaczyliśmy Łazienki Królewskie - miejsce, gdzie u króla Stanisława Augusta Poniatowskiego spotykali się artyści oraz uczeni.

 

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 5
Ilość odwiedzin: 4359797