Kronika
Nasza służba
(2015-08-15)

Przed nami dwa ostatnie tygodnie wakacji. Po pięknych przygodach i odwiedzinach wspaniałych miejsc, spotkaniu ciekawych ludzi, przyjeżdżamy z powrotem do Bogucic. Wracając ze wspomnieniami w sercu, powracamy też do naszej posługi i obowiązków ministranckich.

Więcej
List do Nuncjusza Apostolskiego w Polsce
(2015-08-07)

Drodzy Ministranci! Z pewnością pamiętacie piękne spotkanie z Nuncjuszem Apostolskim w Polsce, arcybiskupem Celestino Migliore, podczas ministranckiej wycieczki do Warszawy i Niepokalanowa.  W naszym imieniu, Patryk Paszko przygotował list, będący podziękowaniem za możliwość spotkania z Ks. Arcybiskupem Nuncjuszem. Zachęcamy do przeczytania go oraz odwiedzin strony internetowej nuncjatury, na której znajdziemy wiele interesujących treści: http://nuncjatura.pl

Więcej
Konkurs fotograficzny
(2015-08-01)

Miesiąc lipiec za nami. Wielu z nas przeżyło już wspaniałe wakacyjne przygody. Może warto się nimi podzielić? „Mały Gość Niedzielny” zaprasza do nadsyłania zdjęć z wakacyjnych podróży, wypoczynku, pielgrzymek czy rekolekcji. Zdjęcia można nadsyłać na adres: wakacje2015@malygosc.pl Dokładny regulamin konkursu znajdziemy na stronie „Małego Gościa”.

Więcej
Sprzedaż "Gości" w Piekarach
(2015-07-22)

Ministranci pragnący posługiwać na stanowej pielgrzymce kobiet do Piekar Śląskich 16 sierpnia br. mogą zgłaszać swój udział za pomocą e-maila: czarak@katowice.opoka.org.pl

Więcej
Roznosimy podziękowania festynowe
(2015-07-19)

W zakrystii znajdują się podziękowania za pomoc w organizacji festynu parafialnego. Będziemy je roznosić pod wskazane adresy. Ministrantów dysponujących wolnym czasem zapraszamy do pomocy.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 4
Ilość odwiedzin: 4397626