Kronika
Najważniejsze informacje przed pielgrzymką
(2015-08-27)

Wszyscy ministranci udający się na pielgrzymkę do kościoła świętych apostołów Piotra i Pawła i katedry Chrystusa Króla w Katowicach wychodzą o godz. 9.00 z placu przy probostwie. Za grupę odpowiada Patryk Paszko i Mateusz Wyszogrodzki. Zabieramy stroje liturgiczne (czerwone) i sztandar.

Więcej
Służba wakacyjna - ostatnie listy
(2015-08-26)

W rozwinięciu przedstawiamy zapisy na ostatnie wakacyjne służby. Bez podziału na grupy chodzimy do 6 wrzesnia. Na pierwszej powakacyjnej zbiórce (5 wrzesnia o godz. 9.00) zostaniemy podzieleni na grupy tygodniowe i świąteczne.

Więcej
Najbliższa zbiórka i odprawa
(2015-08-22)

Serdecznie zapraszam na zbiórkę i odprawę w czwartek 27 sierpnia po Mszy świętej wieczornej. Chcemy poruszyć najważniejsze sprawy nadchodzących wydarzeń m.in.: powakacyjną pielgrzymkę ministrantów, nadchodzące śluby, urodziny ks. Proboszcza, msze na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i I czwartek miesiąca.

Więcej
Powakacyjna pielgrzymka - zapowiedź
(2015-08-17)

Co roku pod koniec wakacji organizowana jest diecezjalna pielgrzymka ministrantów. Jako ministranci naszej parafii oczywiście na nią się wybieramy. W tym roku pielgrzymka odbędzie się w sobotę, 29 sierpnia. Z okazji świętowania 90 – lecia istnienia diecezji katowickiej, pielgrzymkę rozpoczniemy o godz. 10.00 w kościele św. apostołów Piotra i Pawła w Katowicach.

Więcej
Nasza służba
(2015-08-15)

Przed nami dwa ostatnie tygodnie wakacji. Po pięknych przygodach i odwiedzinach wspaniałych miejsc, spotkaniu ciekawych ludzi, przyjeżdżamy z powrotem do Bogucic. Wracając ze wspomnieniami w sercu, powracamy też do naszej posługi i obowiązków ministranckich.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 2
Ilość odwiedzin: 3489430