Kronika
Wrześniowa punktacja
(2015-10-02)

Miniony miesiąc był oceniany nieco inaczej. Do 15 września każda msza, w której uczestniczyliśmy była traktowana jako nasza obowiązkowa tj. + 2pkt. Po 15 września zasady punktacji wróciły do normy, tzn. tak jak w poprzednich latach.

Więcej
Zapisy na wyjście do kina
(2015-10-01)

W zakrystii została umieszczona lista osób chętnych na wyjście na film: „Czy naprawdę wierzysz”. Wybieramy się do kina Światowid (ul. 3 Maja) w środę 7 października o godz. 19.00. Spotykamy się przed kinem. Możemy zapisywać rodzinę, przyjaciół i znajomych.

Więcej
Plan odmawiania różańca świętego
(2015-09-29)

Jesteśmy parafią maryjną, a to zobowiązuje. Dlatego szczególnie w październiku naszą modlitwą różańcową chcemy ogarniać cały Kościół, świat, Ojczyznę, parafię i rodziny w niej mieszkające, a także wszystkie sprawy osobiste. Chemy polecać Bogu zwłaszcza wszystkich prześladowanych za wiarę.

Więcej
I czwartek miesiąca
(2015-09-28)

W najbliższy pierwszy czwartek miesiąca - 1 października br. -   zapraszamy ministrantów wraz z rodzicami na Mszę świętą w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych. Po Eucharystii rodziców zapraszamy na spotkanie do Sali parafialnej.

Więcej
Wspomnienia z Krakowa
(2015-09-27)

W sobotę 26 września br. ministranci naszej parafii wybrali się na wycieczkę do Krakowa Łagiewnik. Najpierw wzięli udział w interaktywnym seansie w krakowskim kinie „Bonarka”, podczas którego w sali muzyki poznali historię kolęd i pieśni kościelnych, w tym historię najsłynniejszej kolędy świata – „Cicha noc”.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 2
Ilość odwiedzin: 3489432