Kronika
Liczenie wiernych
(2015-10-22)

Każdego roku zgodnie z uchwałą Konferencji Episkopatu Polski prowadzone są badania praktyk religijnych tzw. dominicantes i communicantes. Odbędą się one w całej Polsce w najbliższą sobotę i niedzielę (24 i 25 października 2015). Przed wybraną mszą należy być na stanowisku co najmniej pół godziny wcześniej.

Więcej
Różaniec animatorski
(2015-10-16)

Serdecznie zapraszamy na różaniec odmawiany przez animatorów w najbliższy wtorek, 20 października o godz. 17.15. Dziękujemy zarazem Wszystkim ministrantom tak chętnie chodzącym na różaniec!

Więcej
Spotkanie rodziców kandydatów
(2015-10-14)

Spotkanie organizacyjne rodziców kandydatów na ministrantów odbędzie się w sobotę 7 listopada o godz. 10.00. Spotkanie będzie dotyczyło służby synów przy ołtarzu, wyboru grup,  sobotnich zbiórek oraz planów wyjazdowych.

Więcej
Podział osób na spotkaniach w grupach
(2015-10-12)

Podobnie jak w zeszłych latach spróbujemy formować się na spotkaniach w tzw. "małych grupach". Pierwsze spotkania z nowymi animatorami już za nami. W rozwinięciu newsa oraz w zakładce po lewej stronie przypominamy podział osób do grup formacyjnych oraz przydział właściwych pomieszczeń.

Więcej
Ministrancki Różaniec
(2015-10-11)

W czwartek 15 października zapraszamy wszystkich na nabożeństwo różańcowe prowadzone przez ministrantów. To doskonała okazja, aby pomodlić się przez wstawiennictwo Maryi za naszą wspólnotę, szczególnie dla tych, którzy dotąd na różańcu pojawiali się rzadko. W rozwinięciu znajdują się teksty rozważań oraz podział poszczególnych tajemnic.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 4
Ilość odwiedzin: 3489461