Kronika
Październikowa punktacja...
(2015-11-10)

Minął miesiąc różańca świętego, a więc podsumujmy ubiegły miesiąc i sprawdźmy jak wyglądała nasza służba. Zacznijmy od końca podium: na trzecim miejscu egzekwo znaleźli się Kamil Sikora i Łukasz Kalisiak, którzy zdobyli 65 punktów!

Więcej
Nowi kandydaci
(2015-11-09)

Już wkrótce 21 listopada uroczystość patronalna ku czci św. Tarsycjusza, a dzień później wielkie świętowanie służby liturgicznej w naszej parafii połączone z przyjęciem nowych kandydatów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z sylwetkami przyszłych ministrantów (Dział: „O nas” – Kandydaci).

Więcej
Spotkanie rodziców kandydatów
(2015-11-05)

Spotkanie organizacyjne rodziców kandydatów na ministrantów odbędzie się w sobotę 7 listopada o godz. 10.00. Spotkanie będzie dotyczyło służby synów przy ołtarzu, wyboru grup,  sobotnich zbiórek oraz planów wyjazdowych.

Więcej
Zaproszenia na uroczystość patronalną
(2015-10-31)

Z zakrystii, od dnia Wszystkich Świętych, możemy zabierać zaproszenia dla rodziców na uroczystość patronalną ministrantów ku czci świętego Tarsycjusza.

Więcej
Plan kolęd
(2015-10-29)

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z planem odwiedzin duszpasterskich w dziale "Służba". W miarę upływu czasu, bedziemy aktualizowali kolędy o ministrantów i księży idących na daną trasę.

Więcej