Kronika
Zdjęcia z Uroczystości ku czci św. Tarsycjusza
(2015-12-02)

Zapraszamy do galerii, w której znajdziemy najnowsze zdjęcia z uroczystości ku czci św. Tarsycjusza. Zobaczymy nowoprzyjetych kandydatów na ministrantów, lektorów, zdjęcia rodziców i grup ministranckich.

Więcej
Sprawy bieżące...
(2015-12-01)

W najbliższy I czwartek miesiąca jesteśmy zaproszeni zarówno na roraty jak i na wieczorną Mszę świętą o godz. 18.00 w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych. Po Mszy świętej nie będzie  spotkania z rodzicami.

Więcej
ADWENT I RORATY - START!!!
(2015-11-29)

Rozpoczęliśmy Adwent! Zapraszamy Wszystkich ministrantów na RORATY!!! Od poniedziałku do piątku o godz. 6.30! Oferta tylko dla prawdziwych mężczyzn! Koniecznie zróbmy również postanowienie adwentowe, a roraty pomogą nam gorliwie modlić się i przygotować na Boże Narodzenie!

Więcej
Rozgrywki dekanalne
(2015-11-25)

Już w najbliższą sobotę 28 listopada br. planujemy dekanalne rozgrywki w piłce halowej. Szczegóły na plakacie w zakrystii. (nie ma wtedy zbiórki) W rozwinięciu newsa przedstawiamy składy naszych (oby zwycięskich) drużyn.  Po rozgrywkach chcemy jako ministranci parafii pograć ze sobą. Animatorzy na gimnazjalistów, podstawówka na resztę świata itd…. Szczegóły ustalą Mateusz Sadowski i Patryk Kowalski. Na zwycięzców czekają bilety do kina na „Gwiezdne Wojny”!

Więcej
Nowi animatorzy w naszej parafii.
(2015-11-21)

We wspomnienie św. Tarsycjusza patrona ministrantów, Patryk Paszko i Mateusz Wyszogrodzi zostali animatorami służby liturgicznej naszej Archidiecezji. Otrzymali z rąk ks. Arcybiskupa Wiktora Skworca krzyże animatorskie.

Więcej
Quiz
Księga gości
Galeria zdjęć
Urodziny
W dniu dzisiejszym żaden z ministrantów nie obchodzi urodzin.
Kronika
Ciekawe linki
Statystyki
Osób online: 3
Ilość odwiedzin: 4359913