Kronika
Nowi animatorzy w naszej parafii.
(2015-11-21)

We wspomnienie św. Tarsycjusza patrona ministrantów, Patryk Paszko i Mateusz Wyszogrodzi zostali animatorami służby liturgicznej naszej Archidiecezji. Otrzymali z rąk ks. Arcybiskupa Wiktora Skworca krzyże animatorskie.

Więcej
Uroczystość ku czci św. Tarsycjusza
(2015-11-20)

W rozwinięciu prezentujemy najważniejsze informacje organizacyjne dotyczące obchodów naszego patronalnego święta ku czci świętego Tarsycjusza. 

Więcej
Wydanie specjalne Boguckiej Rodziny
(2015-11-19)

W najbliższą niedzielę, z okazji święta patronalnego ministrantów, „Bogucka Rodzina” będzie wydaniem specjalnym! W numerze znajdziemy m.in.: Quiz liturgiczny z ciekawymi i cennymi nagrodami do rodzinnego rozwiązania w domu. 

Więcej
Ustanowienie nowych animatorów
(2015-11-18)

Serdecznie zapraszamy wszystkich ministrantów na obrzęd ustanowienia animatorów i kandydatów na animatorów w krypcie katedry o godz. 10.30. Z naszej parafii krzyże animatorskie otrzymają Patryk Paszko i Mateusz Wyszogrodzki, a Sebastian Wróbel zostanie kandydatem na animatora.

Więcej
Funkcje na uroczystości ku czci św. Tarsycjusza
(2015-11-17)

Przedstawiamy funkcje i zadania związane z uroczystością patronalną ku czci świętego Tarsycjusza, w najbliższą niedzielę 22 listopada o godz. 18.00.

Więcej