Kronika
Rozgrywki dekanalne
(2015-11-25)

Już w najbliższą sobotę 28 listopada br. planujemy dekanalne rozgrywki w piłce halowej. Szczegóły na plakacie w zakrystii. (nie ma wtedy zbiórki) W rozwinięciu newsa przedstawiamy składy naszych (oby zwycięskich) drużyn.  Po rozgrywkach chcemy jako ministranci parafii pograć ze sobą. Animatorzy na gimnazjalistów, podstawówka na resztę świata itd…. Szczegóły ustalą Mateusz Sadowski i Patryk Kowalski. Na zwycięzców czekają bilety do kina na „Gwiezdne Wojny”!

Więcej
Nowi animatorzy w naszej parafii.
(2015-11-21)

We wspomnienie św. Tarsycjusza patrona ministrantów, Patryk Paszko i Mateusz Wyszogrodzi zostali animatorami służby liturgicznej naszej Archidiecezji. Otrzymali z rąk ks. Arcybiskupa Wiktora Skworca krzyże animatorskie.

Więcej
Uroczystość ku czci św. Tarsycjusza
(2015-11-20)

W rozwinięciu prezentujemy najważniejsze informacje organizacyjne dotyczące obchodów naszego patronalnego święta ku czci świętego Tarsycjusza. 

Więcej
Wydanie specjalne Boguckiej Rodziny
(2015-11-19)

W najbliższą niedzielę, z okazji święta patronalnego ministrantów, „Bogucka Rodzina” będzie wydaniem specjalnym! W numerze znajdziemy m.in.: Quiz liturgiczny z ciekawymi i cennymi nagrodami do rodzinnego rozwiązania w domu. 

Więcej
Ustanowienie nowych animatorów
(2015-11-18)

Serdecznie zapraszamy wszystkich ministrantów na obrzęd ustanowienia animatorów i kandydatów na animatorów w krypcie katedry o godz. 10.30. Z naszej parafii krzyże animatorskie otrzymają Patryk Paszko i Mateusz Wyszogrodzki, a Sebastian Wróbel zostanie kandydatem na animatora.

Więcej